Profesionálne preklady a korektúry

Vážení čitatelia, akiste ste si všimli, že sa stránky zobrazujú podstatne rýchlejšie.
Vďaka patrí Jurajovi Chlebcovi aka Havranovi, ktorý portál technicky rozvíja prakticky od jeho začiatkov.
Veríme, že Vám to Vaše vlastné výpravy za poznaním ešte viac spríjemní!

Obrázok používateľa CEZ OKNO
►Hana Sar Blochová: PYRAMÍDY V ČR

Kniha RNDr. Mgr. Hany Blochové (Rosa de Sar), specialistky na průzkumy památek, autorky dvou uznávaných publikací z doby vzniku křesťanství, a Ing. Jaroslava Růžičky, objevitele nové nedestruktivní detekční metody pro archeologii, odhaluje existenci vyspělých civilizací na našem území, které již v dávných dobách zanikly při celosvětových katastrofách, a proto je jejich odkaz z paměti lidstva již dávno vymazán.

I když zmizely z povrchu země, přesto mnohé jejich stavby dosud zůstaly ukryty v ruinách pod mocnými nánosy sedimentů i horninových navážek a některé z nich se dochovaly až dodnes! Ruiny obřích druhohorních i třetihorních pyramid tak dodnes dotvářejí celkový povrch krajiny, který byl geology vyhodnocen jako výsledek horotvorných procesů. Na Znojemsku byla v nedávné době objevena pyramidální města s pohřebišti inteligentních obrů, vícepodlažní podzemní města s labyrinty a dálkovými chodbami, vyspělé technické stavby a zařízení, monumentální starověké chrámy a neznámé velkomoravské stavby, které se autoři knihy pokusili zařadit do celkového civilizačního vývoje na zemi.

Maratón prednášok, kde odzneli i dosiaľ nepublikované informácie, akiste splnil očakávania i najnáročnejšieho poslucháča. Prekvapenie na záver – postupne budú zverejnené všetky a v celej dĺžke!

 

 

Video môže byť šírené jedine celé, bez zmien a zadarmo vrátane celej tejto poznámky.
Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License


 

Súvisiace:

PYRAMÍDY V EURÓPE A V ČR (12.-14. 6. 2015)
http://www.cez-okno.net/clanok/pyramidy-v-europe-a-v-cr-12-14-6-2015

 


jún 28, 2015 14:57 popoludní
  • Komentáre

0 Komentáre

 

 

Top