Obrázok používateľa CEZ OKNO
PROČ JSOU ZASVĚCENÍ PODVOD / OD ČEHO SE ODVÍJÍ SKUTEČNÉ SCHOPNOSTI?

Nová móda mezi lidmi zabývajícími se "věcmi mezi nebem a zemí" je být zasvěcený do něčeho. - Zpravidla to bývá nejčastěji Reiki, Merkaba a jim podobné podvody. Údajní mistři a duchovní učitelé lákají své ovečky na sladké řeči, že po tom a tomhle zasvěcení se jim otevřou takové a makové kanály v mozku a oni nabudou duchovní vyrovnanosti, nebo nedej bože dostanou nějaké schopnosti. Lidé ve své nepochopitelné naivitě na taková zasvěcení chodí, aniž by je třeba napadlo přemýšlet. První vám v kostce vysvětlím, od čeho se odvíjí duchovní schopnosti a duševní vlastnosti, abyste co nejlépe pochopili, proč je to podvod:

Všichni lidé jsou v jádru Božské bytosti. Naše základní podstata je konstruktivní, výživou pro nás je světlo a dobré energie.

Lidská bytost v původní nezdegenerované formě má kompletně odblokovaný mozek. - Lidé nežijí jen tady, ale i v jiných částech Vesmíru. Žijí úplně jinak, žijí způsobem, pro který jsme byli stvoření. Oplývají velikou moudrostí a mají neomezené schopnosti. - Teleportace, Levitace, Jasnozřivost, Materializace... to vše je pro ně naprosto přirozená věc.

My lidé, kteří žijeme v tomto systému máme mozky zablokované, naše vědomí je omezené. Nejen absencí určitých energií a podmínek které potřebujeme, ale také díky naší výchově a tlaku společnosti.

 


Míváme mnoho nedostatků, chyb a velikých šrámů na duši, kterých se jen těžko zbavuje a je velice náročné všechno v sobě zpracovat, protože systému ve kterém žijeme vládne temná strana. - Temná strana se všemožnými způsoby nejen snaží zotročit naše duše manipulací a lží, ale také dobře dbá, abychom neprozřeli. Aby nám nedošlo, že žijeme ve světe iluzí a že skutečný život je něco jiného.

 

 


Celý článok nájdete na tejto adrese


 

Zdroj: Alue.cz

Uverejnené s dovolením autorky

 


 

Súvisiace:

Magie
http://www.cez-okno.net/clanok/magie

Pán ombudsman, je reiki bezpečná?
http://www.cez-okno.net/clanok/pan-ombudsman/pan-ombudsman-je-reiki-bezp...

Medzi nebom a peklom
http://www.cez-okno.net/clanok/medzi-nebom-a-peklom

Nič nie je zadarmo
http://www.cez-okno.net/clanok/magia/nic-nie-je-zadarmo

 


 

apríl 08, 2010 00:50 dopoludnia
  • Komentáre

0 Komentáre

 

 

Top