Obrázok používateľa CEZ OKNO
Veľkonočné zamyslenie

Satan zvolal celosvetové zhromaždenie démonov. Vo svojom úvodnom prejave povedal: Pripravme ich o čas.

Práve toto od vás chcem, povedal diabol:

A ako to máme urobiť? zvolali jeho démoni.

Snažte sa, aby boli stále zaneprázdnení nedôležitými vecami a vymyslite si spústu možností, ako zamestnať ich myseľ, odpovedal diabol.

Pokúšajte ich, aby utrácali, utrácali a utrácali a vypožičiavali si peniaze. Presvedčte ich ženy, aby chodili do práce a trávili tam mnoho času a muži, aby pracovali šesť až sedem dní v týždni, desať až dvanásť hodín denne, aby si mohli dovoliť žiť prázdny život. Zabráňte im tráviť čas s deťmi. Keď sa ich rodiny rozpadnú, nebude už v ich domovoch skoro úniku od pracovného stresu!

Pôsobte neustále na ich myseľ, aby nepočuli ten tichý, nenápadný hlas. Zlákajte ich, aby si na cestách neustále púšťali rádio alebo magnetofón, aby mali doma stále zapnuté televízory, DVD prehrávače a počítače, a dohliadnite na to, aby v každom obchode a reštaurácii stále vyhrávala svetská hudba. To úplne zamestná ich myseľ a preruší ich spojenie s Kristom.

Dbajte, aby mali na stolíkoch pri káve množstvo časopisov a novín. Dvadsaťštyri hodín denne útočte na ich mozog správami. Pri šoférovaní ich vyrušujte billboardami.

Naplňte ich e-mailové schránky hlúposťami, katalógmi tovarov, tipovaniami a všelijakými novinkami a ponukami zliav a výrobkov, služieb zdarma a falošnými nádejami.

V novinách, časopisoch a v televízii stále ukazujte štíhle pekné modelky, aby ich muži začali veriť, že najdôležitejšia je vonkajšia krása a aby začali byť nespokojní so svojimi manželkami.

Snažte sa, aby boli manželky príliš unavené, než aby mohli v noci milovať svojich mužov. Pridajte im k tomu i bolesti hlavy! Keď nedajú svojim manželom potrebnú lásku, začnú si ju hľadať inde. Toto ich rodiny rýchlo rozbije.

Dajte im Santa Clausa, aby ste ich odviedli od vysvetlenia skutočného zmyslu Vianoc ich deťom. Dajte im veľkonočného zajačika, aby nehovorili o Jeho moci nad hriechom a smrťou.

Veďte ich k tomu, aby boli nezriadení i pri odpočinku. Snažte sa, aby sa z rekreácií vracali vyčerpaní. Zamestnávajte ich, aby nemali čas ísť do prírody a premýšľať o Božom stvorení. Posielajte ich miesto toho do zábavných parkov, na športové akcie, hry, koncerty a do kina.

Hlavne ich stále a stále zamestnávajte!

A keď sa zídu k duchovnému spoločenstvu, naveďte ich, aby viedli plané reči a klábosili, aby tak odišli domov so zlým svedomím.

Naplňte ich život množstvom dobrých vecí, aby nemali čas čerpať silu od Stvoriteľa. Tak budú skoro na všetko sami a kvôli týmto dobrým veciam obetujú svoje zdravie a rodinu.

TO ZABERIE! Bude to fungovať

To je ale plán!

Démoni sa pustili horlivo do diela a snažili sa, aby boli všetci stále viac a viac zamestnaní a uponáhľaní a stále pobiehali sem a tam. Aby mali málo času na Stvoriteľa a svoje rodiny.

Uspel diabol v tomto pláne? Posúď sám. Znamená byť ZANEPRÁZDNENÝ byť otrokom diabla?

Pokiaľ nie si veľmi zaneprázdnená(ý), pošli to ďalej.

 


Súvisiace:

Perly
http://www.cez-okno.net/rubrika/perly


marec 24, 2008 05:02 dopoludnia
  • Komentáre

1 Komentáre

  1. Obrázok používateľa DaFuQ
    DaFuQmarec 31, 2013 15:29 popoludní

    Komentár: 

    DaFuq i Just read :D
    chcem sa opytat skade maš ten matroš chcel by som kupit ked to takto učinkuje na ludi ten ktory toto napisal klobuk dole na psychiatrii by si hviezdil/la

 

 

Top