audioknihy stiahni a počúvaj

Případ Caričina

Poprvé zveřejňujeme celý dokument z průzkumu! Po instalaci rekordního počtu biologických ochran jsme dostali rozkaz k prolomení desky, která sloužila jako biologická uzávěra. Všichni měli strach. Časopis WM magazín byl v Caričině. Na místě jsme zjišťovali nová fakta a svědectví o projektu Slava. Udělejte si názor sami. Armádní operace byla tajná. Hledejme společně fakta. Velení tvrdilo, že jde o prastaré dílo mimozemské civilizace. Do asi 1100 metrů vysokého horského masivu proniká téměř dvě stě metrů dlouhý umělý tunel...

Pyramida na Slovensku?

Odkopali jsme několik drnů. Pod drny je ukryta plošina poskládaná s kamenných bloků. Objev byl pro nás velkým překvapením.
Před časem přišel do redakce časopisu WM magazín dopis, ve kterém „horal“ popisuje kopec ve tvaru pyramidy. Podivná hora se nachází na Slovensku, nedaleko Rudňan. V textu místního rodáka stálo: “Možno bola pyramída vytvorená pradávno, nie 5, 8, alebo 13 tis. rokov dozadu, ale státisíce, možno milióny rokov. Veď hora Kailas v Himalájach je tiež pyramída.”

Tajemný obelisk v bosenských horách

Obelisk v Bakiči je významným kultovním místem v Evropě. Díky jeho poloze hluboko v bosenských lesích zůstal dodnes nedotčen po tisíce let.
Informace, které zde najdete, jsou zcela unikátní. Doposud nebyl proveden žádný odborný výzkum obelisku v Bakiči. WM magazín a Nový cestovatel z.s., byl první, kdo se pokusil zjistit fakta o tajemném monumentu v bosenských horách. Měření a souvislosti budou pro historiky zřejmě šokující a nepřijatelné.

Stránky

Top