3 recepty ako eliminovať kašeľ za 24 hodín. Vyberte si jeden

Určite ste to už počuli. Kašeľ je vraj prirodzenou súčasťou nádchy, chrípky či prechladnutia. Tvrdia vám, že si ho musíte pretrpieť a príliš sa ním neznepokojovať. Lenže kašeľ vie byť poriadne nepríjemný, hlavne keď vás pochytí uprostred noci a kvôli nemu sa ani poriadne nevyspíte.


Máme pre vás dobrú správu. Nemusíte čakať zvyčajných 7 dní na jeho vyliečenie.

 

Evropská petice za zákaz pesticidů hubících včelstva

Milí přátelé, děje se to potichu a globálně, umírají miliardy včel, což ohrožuje naši úrodu a potraviny. Ale během 72 hodin by Evropská unie mohla přistoupit k zákazu těch nejjedovatějších pesticidů, a vydláždit tak cestu ke globálnímu zákazu, který by včely zachránil před vymíráním. Čtyři země EU už tyto jedy začalo zakazovat a některé populace včel se již zotavují. Před několika dny oficiální dozor nad Evropskou potravinovou bezpečností poprvé uvedl, že určité pesticidy včely osudově poškozují. Právní experti a evropští politici teď už volají po jejich okamžitém zákazu.

A DOST! Test medů

Skandální odhalení. V českých obchodech se prodávají falšované a chemicky dobarvované medy a dokonce i bio medy obsahující pesticidy. To vše odhalily nejnovější testy časopisu dTest. V tomto díle A DOST! zjistíte, které medy to jsou a které z testovaných dopadly naopak nejlépe.

Stránky

Top