Profesionálne preklady a korektúry

SYNCHRONIZÁCIA

Obrátime pozornosť na texty, ktoré zachovali stopy vedecko-filozofických koncepcií najstarších vedeckých paradigiem. Aj keď sú texty, na ktoré upozorňujeme, dosť známe, ich skutočný význam zostával dlho neodhalený...

Abraham Hicks: Stav planety Země

Host: Nejprve vám chci poděkovat za poskytnutí pochopení. Naše vědomí je součástí zdroje. Přejděme k matce Zemi. Podíváte se kolem a vidíte věci, které byste chtěli udělat jinak. Například radiace, které se neumíme zbavit. Nebo chemický odpad. Můžeme se zaměřit, a vymyslet způsob, jak to neutralizovat…?

Schumannova frekvencia Zeme sa zdvojnásobila (+VIDEO)

21. marec bol energeticky významným medzníkom s niekoľkými vzácnymi planetárnymi úkazmi ako Supermesiac, zatmenie Slnka a rovnodennosť v priebehu 24 hodín! Všetko poukazuje na tento deň ako na okamih zmeny paradigmy a čas veľkého prebudenia. Naši dávni predkovia verili, že počas zatmenia sa otvára portál do vyšších sfér a je možné získať obrovské množstvo informácií. To bol aj dôvod stavby dômyselných a tajomných štruktúr ako ›› Stonehenge a ›› Newgrange, ktoré boli navrhnuté aby znásobili dostupné kozmické energie.

Stránky

Top