LANOOVE PRAVDY 4: Poučenie sa je výhrou

Nechajme nekonečné spory o tom, či smú byť mýty a legendy hodnovernými prameňmi a radšej poctivo analyzujme dostupné zdroje dávnoveku z hľadiska Pokroku. Môžu byť často kontroverzné a oficiálne neuznané materiály zdrojom ozajstného Poznania? ÁNO. Takže sa už nebudeme prieť, či Atlantída jestvovala alebo nie, ale skúsime si z jej príbehu vziať ponaučenie. PREČO ZANIKLA?

Aké boli stimuly stavieb pyramíd? 10: EXPEDÍCIA DO ČÍNY

Skúmanie pyramíd, ktoré vídame v rôznych kútoch našej planéty naznačuje, že ich charakteristika sa zdá byť len útržkom kedysi jednotných poznatkov o stavaní pyramíd. V priebehu storočí a tisícročí sa tieto znalosti postupne vytratili. V dnešných časoch, kedy bezohľadné reštaurovanie zmazáva aj posledné zachované stopy, sa zbieranie zachovaných úlomkov a ich spájanie javí ako jediná šanca, posledný pokus čo i len čiastočne oživiť dávne vedomosti.

Informátor Corey: “Tajné kosmické programy jsou ještě složitější”

Na základě prohlášení nového (tj. 2015) informátora, že pracoval na několika tajných vesmírných programech, se zdá, že složitost programů i technologií – a jejich vzájemné dynamické vztahy – to vše je mnohem rozsáhlejší, než bylo původně odhaleno. Celkový rozsah informací, které informátor „Corey“ (rovněž známý jako Good ETxSG/Luke) o těchto tajných kosmických programech odhaluje, se zdá být předurčen zastínit všechno, co bylo kdy dříve uvolněno předchozími informátory. Podle Davida Wilcocka, který strávil 22 let výzkumem svědectví různých informátorů o mimozemském životě a tajných vesmírných programech, Corey „věděl téměř tak mnoho, kolik mi všichni ostatní řekli dohromady.“

Stránky

Top