Nadzemské sféry a reinkarnace

Takzvaná pozemská smrt - oddělení od hmotného těla. Posmrtná existence a vnímavost nadzemí. Vesmírný zákon pokroku. Inkarnace a její důvody, časové odstupy mezi jednotlivými zrody a inkarnace smíru.

Smrťou život nekončí

Jedným z najnáročnejších úsekov nášho pozemského života je jeho ukončenie, príprava na prechod z tretej, hrubohmotnej do nehmotnej dimenzie. O tejto téme sa málo hovorí hoci sa dotýka každého z nás. Neuvedomujeme si, že našou nevedomosťou ubližujeme zomierajúcim a komplikujeme si vlastný dimenzionálny prechod – umieranie. Dnes sa nad touto témou zamyslíme s Mgr. Michelle Mattieligh, ktorá sa zaoberá duchovnou psychoterapiou, publicistikou a lektorstvom v oblasti sebarozvoja človeka a publicistkou Blaženou Schenkovou, ktorá sa venuje architektúre jazyka a sústavne sleduje nové poznatky v ezoterike.

Brána smrti. Konec nebo začátek?

První díl se zabývá definicí smrti z odborného pohledu a neuchopitelností smrti z našeho běžného nazírání. Poznáme pojetí smrti v pravěku a u tzv. přírodních národů v Amazonii, Austrálii, Papuy a Africe.

Stránky

Top