LANOOVE PRAVDY 6: Spojovací článok existuje!

Exkurzy do hlbokej histórie Zeme sú výletmi, na ktorých sa tisícročia mihajú ako krajina za oknom uháňajúceho vlaku. Väčšinou sa na to zabúda, ale pri posudzovaní reálnosti legiend je to dôležitý prvok. Aj tak často spomínaná Potopa prebiehala v niekoľkých fázach. Reálne bolo dosť času na prípravu pre všetkých ochotných načúvať hlasu múdrych. Kňazi Atlantídy o blížiacej sa katastrofe vedeli a svoj ľud včas varovali...

Anton Parks: Studnice informací o dávné historii lidstva XI.

Během svých záblesků navštívil Parks ve změněném stavu vědomi, takže to vnímal jako realitu kolem sebe i podzemní svět Abzu. Dokonce hovoří o tom, že takový podzemní svět mají všechny planety, proto se to jeví spíše jako dimenze Kigal, která je z našeho světa nezjistitelná našimi smysly ani přístroji. Zanechal nám však podrobný popis, včetně obrázků, které později vytvořil za pomoci grafika.

Studnice informací o dávné historii lidstva X.

Srovnání informací Antona Parkse a Zecharie Sitchina
V obou případech jde o informace z velmi vzdálené doby, oba autoři čerpají z písemných zdrojů (klínopisní tabulky, hieroglyfické nápisy), které se zachovaly do dnešní doby, avšak Parks původně vycházel ze svých záblesků, kdy se jakoby stával Sa´amem, bytostí žijící v té době. Jména historických postav, zejména z řad představitelů vládnoucí skupiny a popis hlavních historických událostí se vesměs shodují.

Stránky

Top