audioknihy stiahni a počúvaj

James: WingMakers Interview 6

“Prosím promluv, jak se lidé můžou nejlépe připravit na přicházející změny nezávisle na stavu vědomí, ve kterém se nyní nalézají. Můj pohled je ten, že ačkoliv existují přípravy, které můžou být 10 učiněny ve fyzické realitě, bezpečné místo je pouze odrazem vědomí těch, kteří jsou na něm shromážděni a žádná lokalita nemusí být lepší než jiná (v závislosti na stezce, kterou si každý vybral pro zažívání této doby).”

JEDI RADÍ 8 (otázka č. 24)

Otázka č. 24: Dobrý deň,
zaujíma ma, ako sa pozerá Jedi na rozhovory s Dr. Nerudom, ktoré ste ›› uverejnili na vašej stránke, ďakujem.
Silvia F.

Veľmi silné materiály.
Týkajú sa tak širokého okruhu tém, že len ich vymenovať by zabralo dosť času.
Dúfam, že odo mňa nečakáš podrobnú analýzu v štýle „toto je pravda, toto nie...“ – úprimne – na to by som si netrúfol. Nepatrím k odborníkom na všetko. Môžem však napísať niekoľko postrehov, ako na mňa tie materiály pôsobia...

Editoriál: TRHLINA V MÚRE

„Doba ďalšieho preletu Nibiru Slnečnou sústavou sa nezadržateľne blíži...“ Týmito slovami končil ›› predchádzajúci Editoriál a patrilo by sa tu teda uviesť o tom viac. Možno Vás zaskočím, ale nebudem písať o podozrivej aktivite pri teleskopoch strážiacich Južnú oblohu (odkiaľ sa má podľa prepočtov Nibiru priblížiť), ani o snahe celú vec zosmiešniť, či naopak o serióznych dokumentárnych filmoch na túto tému.

Stránky

Top