Vedeli by ste žiť bez peňazí?

“Vydesilo ma, že je to naša generácia, ktorá si musí vybrať. Prežijeme my, alebo stroje? Skleníkový plyn, alarmujúce znečistenia našich vôd a ovzdušia, fabriky chrliace tony odpadu do zeme a vzduchu, k tomu prírodné nezvládnuteľné katastrofy to tu už všetko máme. Sme to my, ktorí sme zodpovední čomu dáme prednosť, či prenecháme vládu strojom, budeme mať síce super tenký mobil, super výkonný počítač a domáceho robota, ale budeme mať toxickú nepitnú vodu a skoro žiadne jedlo. Vystihol to N. Gordon: ´Kôň produkuje hnoj, traktor účty.´”

Mimozemský kontakt jako předehra vesmírného vzestupu

Hlavní myšlenkou nové knihy oficiálně vydané dnes (13. 1. 2014): "From Contact to Ascension: Timely Information from members of the Intergalactic Board of Council (Od kontaktu ke vzestupu: včasné informace od Výboru mezigalaktické rady – IBOC)“ je to, že nejen Země, ale i celý vesmír podstupuje proces vzestupu, zatímco život, jak ho známe, se bude dramaticky měnit.

Lidská rasa se možná nevyvinula na Zemi

Americký ekolog tvrdí, že lidé nepocházejí ze Země, ale byli sem vysazeni mimozemšťany před desítkami tisíc let. Dr.Ellis Silver poukazuje ve své knize na několik fyziologických aspektů, aby podpořil teorii, že se lidé na Zemi nevyvinuli jako jiné formy života. Tyto aspekty zahrnují například lidi, kteří trpí bolestí zad - což je podle něj proto, že se lidé vyvinuli na místě s nižší gravitací - nebo lidi, kteří jsou velmi náchylní ke spálení sluncem.

Atomový reaktor ve starohorách

V roce 1972 objevili francouzští vědci ve středoafrickém státě Gabun neobvyklé ložisko uranu. Podrobnější výzkum prokázal, že před 1 miliardou a 700 miliony lety v gabunské lokalitě Oklo fungoval jaderný reaktor. Řetězová štěpná reakce zde probíhala přibližně 500 tisíc let.

Stránky

Top