Teslovy transformátory a zářivá energie

Zde se otevírá nový svět sil a dynamiky, jehož existenci matně tušili někteří badatelé, jako například Luigi Galvani. Tesla si byl vědom mystického závanu vanoucího z jeho objevu. Množství lidí po celém světě si postavilo nebo staví „Teslovy transformátory“, známá zařízení sestávající z vysokonapěťového transformátoru, kondenzátoru, jiskřiště, cívky primárního vinutí a dlouhé sekundární cívky, vinuté mnohdy tisíci závity tenkého měděného drátu. Při správném seřízení opouštějí toroid či kouli na vrcholu tohoto aparátu efektní záblesky, dosahující u výkonných zařízení délky až několika metrů. Je to krásné a podmanivé, ale má to jednu chybu – popsané zařízení NENÍ TESLŮV TRANSFORMÁTOR!

Pravda o mléce

V historii existuje mnoho mýtů a postupů jak se uzdravit. Ve středověké Anglii svazovali nohy králíka kolem krku svých dětí, aby vyléčili nemoci. Lékaři tvrdili, že slina má léčivé vlastnosti, proto svým pacientům plivali do rány. V současné době je to mýtus kolem zdravotních účinků mléka. Abych byl přesnější – mýtus kolem kravského mléka. Pití mléka pro lepší zdraví je mýtus. Proč je mléko špatné pro vaše kosti?

Pyramida na Slovensku?

Odkopali jsme několik drnů. Pod drny je ukryta plošina poskládaná s kamenných bloků. Objev byl pro nás velkým překvapením.
Před časem přišel do redakce časopisu WM magazín dopis, ve kterém „horal“ popisuje kopec ve tvaru pyramidy. Podivná hora se nachází na Slovensku, nedaleko Rudňan. V textu místního rodáka stálo: “Možno bola pyramída vytvorená pradávno, nie 5, 8, alebo 13 tis. rokov dozadu, ale státisíce, možno milióny rokov. Veď hora Kailas v Himalájach je tiež pyramída.”

Stránky

Top