NA JEDNEJ LODI

Dytin ďalekopis #4:
Standardny model fyziky spociva v tom, ze ignoruje skutocnost, ze vakuum nie je prazdne! Je plne energie! Hodnota energie v cm3 priestoru je o 39 radov hustejsia nez vsetka hmota vesmiru zhustena do tohoto cm3! Niet divu, ze standardni fyzici nie su schopny najst tu tajomnu “temnu hmotu.” Nemozu ju najst! Ako ryba nemoze najst vodu, pretoze v nej plava a to huste superkvapalne medium nazyvame priestor, ten, ktory sa nam javi ako nic…

Rozprávková knižka inšpirujúca na zakladanie rodičovských komunít

Keď som asi pre piatimi rokmi dopísal prvú pracovnú verziu mojej knižky O Zuzanke a Mesačnej víle: Ako zachránili detské sny, pôvodne som myslel, že moja ambícia končí pri napísaní pekného príbehu pre deti. Ako sa však blížilo jej vydanie, postupne dozrievala myšlienka prepojiť ju s jedným dávnejším nápadom, ktorý som nazval KAPOR alebo Klub Aktívnych a POhodových Rodičov.

Analýza vzorků – pomůžete?

V letošním roce jsme navštívili zajímavou historickou oblast s ruinami objektů, které mají být staré tisíce let. Na místě jsme odebrali čtyři vzorky. První odborná analýza přinesla zajímavé výsledky. Výsledky byly pro provádějící analytiky překvapením. Jejich první otázka byla: "Nejsou to zcela určitě přírodní věci, taková kombinace v přírodě neexistuje. Jsou to snad nějaké omítky, nebo betony ze starých hradů a zámků?"

Stránky

Top