Chronologické dějiny Země

Při mnoha svých setkáních se kontaktér Billy Meier dozvídal mnoho věcí o naší historii. Je důležité, abychom věděli, odkud jsme přišli, odkud pochází lidský rod a jaké jsou naše vazby. Byli jsme odříznuti od naší historie, ale mnoho z nás na této planetě nyní tuší, že pocházíme z jiných světů. Následující chronologie dějin Země sahá více než 22 miliónů let nazpět, a měla by nám připomenou několik vzpomínek a fascinující znalosti. Veškeré informace pocházejí od Billyho Meiera, jaké se dozvěděl od mimozemšťanů z Plejád.

Kometa způsobila vzestup civilizací

Starověké kamenné rytiny potvrzují, že před 10.950 lety dopadla na Zem kometa, která následně způsobila vzestup civilizací. Odborníci z Edinburské Univerzity analyzovali tajemné symboly vyryté na prastarých kamenných pylonech v Gobekli Tepe v jižním Turecku, aby zjistili, jestli mohou být spojeny do souhvězdí.

Mriežka Zeme a stavby

Na obrázku vidíme Stonehenge a na mapke vidíme v blízkosti stavby Meander – mriežku Zeme. Najznámejšia povesť je ešte z čias kráľa Artuša. Podľa tejto povesti mal čarodejník Merlin za pomoci obra postaviť Stonehenge. Na liečenie slúžila Mriežka Zeme t.j. Meander, a monument na čary...

Mriežka Zeme a labyrint

Ďalší spôsob využitia mriežky Zeme je, že umiestnili labyrint. Labyrint sa nachádza tam, kde je zhustená energia t.j. mriežka Zeme a rondel. Na obrázku vidíme labyrint zložený z kamenných pásov. Človek vstúpi do labyrintu a pomalou chôdzou ním prejde. Význam je taký, že labyrint je jedna časová jednotka, ktorú keď človek absolvuje získa presnú dávku energie. Táto energia je liečivá, dobíja telesnú energiu, človek je zdravší, vitálnejší atď. Pri dodržaní určitých pravidiel t.j. bosé nohy, bez železných predmetov, lunárny cyklus sa dobije energiou. Po absolvovaní labyrintu sa nekúpeme, lebo voda by odobrala energiu.

Stránky

Top