Profesionálne preklady a korektúry

Kniha Jakutské Oloncho

Kniha zoznamuje čitateľa s Jakutskou republikou, s krajinou nekonečných priestorov s nedotknutou prírodou. Počtom malý jakutský národ si aj v globalizovanom svete dokázal zachovať svoju identitu a dodnes je nositeľom jedného z najstarších náboženstiev na svete.

Bajkalský šamanismus

Guru současných mystiků a výzkumníků neznáma Nikolaj Rerich považoval ›› Bajkal za jedno z několika míst na Zemi se zvýšenou koncentrací energie, kde dochází k propojení energetických proudů planety a kosmu. Těžko říct, co měl Rerich konkrétně na mysli, ale to, že vyjádřil názor všech mystiků, je zcela jasné. Možná stačí přijít na kloub tomu, proč všichni považují jezero za posvátné a jak se to projevuje v praxi.

NÁVRAT DUŠE: Šamanská cesta do minulosti a ozdravení budoucnosti

Psycholog a lékařský antropolog dr. Alberto Villoldo vysvětluje léčení mimo čas a prostor. Ukazuje, jak lze vstoupit do bezčasé přítomnosti a uzdravovat události, které nastaly v minulosti, a jak můžeme opravit svůj osud a změnit jeho průběh v životní předurčení. V knize poskytuje způsoby, jak léčit sama sebe a své blízké s využitím praktik šamanů na území amerického kontinentu. Dávní šamani tomuto způsobu terapie říkali „cestování“.

Henge – znázornenie sveta

Ako mesiac v splne pokojne stúpal na nočnú oblohu a zalieval Aveburský henge bledou žiarou, majestátne monolitické kamene vrhali skrz trávu priehľadné tiene. Chladný nočný vánok bol ťažký od rosy a hmly, rovnako ako atmosféra bola oťažená očakávaním. Odrazu, spoza jedného z masívnych kameňov, ticho vstúpila do ústredného kruhu prízračná postava s hlavou prezrádzajúcou podobu vlka. Zhromaždený dav na svahoch sa naraz tlmene nadýchol.

Stránky

Top