ČO HOVORIA PLEJÁĎANIA O SEXUALITE (časť štvrtá)

K dnešní epoše patří pád globální civilizace a probuzení zcela nové formy vědomí. To je ve vaší historii něco zcela nebývalého. Zdůrazňovali jsme vaši hodnotu stejně jako význam Země. Je vaší matkou, cítí vás a zná vaše jméno. Při hledání porozumění dovolila, aby došlo k vážnému zneužití energie, a dokonce ztratila svou pravou identitu. Lidstvo ji znásilnilo a zneužilo. Má-li Země učinit podstatný skok, který by ovlivnil celý vesmír, musí se podrobit očistě a léčení - zasvěcení.

ČO HOVORIA PLEJÁĎANIA O SEXUALITE (časť tretia)

Orgasmický zážitek vysílá do vašeho těla léčivé a omlazující energie. Branou do Živoucí knihovny jsou ve vašem těle genitálie, a když se naučíte tuto bránu používat, poslouží vám jako cesta k časovým záznamům. Lidé většinou dosahují vrcholu při pohlavním styku během několika minut. Často nevěnují čas k tomu, aby se vzájemně sexuálně zkoumali, protože smyslná rozkoš je někdy spojována s hlubokou emocionální bolestí. Mnohým z vás byl vtištěn pocit hanby z tužby po rozkoši. Pamatujte si, že jak příběh vypráví, dostali jste dar bohů.

ČO HOVORIA PLEJÁĎANIA O SEXUALITE (časť druhá)

Objetí Bohyně vám otevře Živoucí knihovnu a naučí vás tajemstvím skrytým hluboko v lůně Matky Země, neboť kdo je Matka Země, když ne Bohyně sama. Když myslíte na Prvotního stvořitele, co nebo koho si představíte? Ve vaší společnosti vás učili, že energie boha představuje zdroj a ženská energie její využití nebo činnost. My bychom řekli, že je to naopak - žena představuje zdroj a muž to, jak je zdroj používán.

ČO HOVORIA PLEJÁĎANIA O SEXUALITE (časť prvá)

I když vaši knihovnu strhali z polic a rozházeli a DNA byla rozštěpena, takže zbyly jen dva řetězce s velmi málo údaji a velmi malou pamětí, sexualita zůstala ve fyzickém těle nedotčena. Ponechali ji jako formu reprodukce, aby mohl celý druh zůstat v kontaktu se svou podstatou a vstupovat do života. Velmi hluboko v mechanismu sexuality se skrývá frekvence, jíž je možné dosáhnout a kterou vyhledávalo a nesprávně chápalo mnoho lidí. Nazývá se orgasmus.

Stránky

Top