Bylo objeveno 5 mumifikovaných těl mimozemšťanů? (+VIDEO)

Výzkumníci z Peru ohlásili významný objev. Je jím nález pěti mumifikovaných těl, která mají podobné rysy jako grays. Nalezená těla byla pojmenována jako Mumie z Nazky a to u příležitosti zvláštní konference, která byla mimořádně uspořádána v souvislosti s jejich odhalením veřejnosti.

Lemúria v Austrálii a Pacifiku II.

“Mnohé ústne tradície ako tieto boli podložené miestnymi geologickými dôkazmi, ktoré definujú tri prírodné katastrofy, ktoré zničili Lemúriu pred viac ako 3000 rokmi p.n.l., okolo roku 2100 p.n.l. a v roku 1628 p.n.l. Zatopený les pri Wellingtone v Hutt Valley na Novom Zélande, datovaný do obdobia približne 3100 p.n.l. zodpovedá podobnému zatopenému lesu z tohto obdobia, ktoré sa nachádza v západnej Európe. Potápači zistili významnú „nedávno“ zatopenú plošinu pri pláži pozdĺž západného pobrežia Austrálie v hĺbke tri až štyri metre pod hladinou mora, ktorá bola tiež predbežne datovaná do obdobia spred približne 5000 rokov.”

Lemúria v Austrálii a Pacifiku I.

Tie najdôležitejšie otázky, ktoré sa môžeme opýtať sú o nás – nie o nás ako jedincoch, ale ako o druhu. Odkiaľ sme prišli? Ako sme sa sem dostali? Otázka, ktorá nás trápila odkedy sa pamätáme znie: “Kde a kedy sme urobili ten krok od divochov k civilizácii?“

Bude sa meniť paradigma? Nález trojprstého mumifikovaného humanoida v Peru môže zmeniť príbeh o pôvode ľudstva (+VIDEO)

V Nazca, Peru, bolo objavené pozoruhodné, mumifikované telo. Zatiaľ čo múmie môžu priťahovať pozornosť, táto konkrétna môže zmeniť príbeh ľudských počiatkov. Skrčené mumifikované telo humanoidnej postavy s pretiahnutou lebkou a tromi prstami na každej ruke je určite fascinujúca, je ale skutočná? A ak áno, čo by nám mohla povedať o ľudskej minulosti?

Stránky

Top