Mumie mimozemšťanů z Nazca: Objevena další těla a cesta do podzemního obydleného města (+VIDEO)

V posledních týdnech nebyly na TV Gaia publikované žádné nové informace. Zřejmě se čeká na výsledky analýzy tkání. Nicméně se objevily další zajímavé novinky. Existuje další mumie stejného druhu, jako je Marie. Tento nový nález nebyl s největší pravděpodobností předán vědcům k prozkoumání, ale prodán soukromému evropskému sběrateli. S touto mumií, Petrou, bylo zveřejněno video, na kterém je patrné, že je v podobně schoulené pozici a očividně má otvor v čele.

2000 rokov stará kostra batoľaťa s predĺženou lebkou!

“Praktiky vnútornej deformácie lebky boli rozšírené po celom svete. Podľa súčasných predpokladov sa tento zvyk objavil nezávisle v rôznych oblastiach sveta, začínajúc v neskorej paleolitickej dobe, ale možno i skôr. V Panónskej panve sa predĺžené lebky datujú do neskorej doby železnej, známej v oblasti ako húnsko-germánska doba, pričom je ich možné odpozorovať u všetkých národov Panónskej panvy rovnako – Sarmati, Alani, Góti, Depidi a Húni. Dodnes sa v Panónskej panve našlo viac než 200 predĺžených lebiek.”

Co se skrývá v závojích času (2. díl)

Tam, kde dnes ční do nebes vrcholky majestátních And, se kdysi rozkládalo moře. Jeho pozůstatkem je dnešní jezero Titicaca o průměru 200 km. Jeho plocha činí 8372 km² a dělí se o něj Peru a Bolívie; vodní hladina je ve výšce 3812 m. Není to tedy podle těchto čísel žádné Máchovo jezero – máme co do činění s největším jezerem v Jižní Americe. Přitéká do něj více než 25 řek, teplota povrchové vody uprostřed jezera je stála (11-12°C); zajímavosti však je, že dokonce i v létě se jeho zálivy a pobřežní části pokrývají ledem.

Stránky

Top