Chronologické dějiny Země

Při mnoha svých setkáních se kontaktér Billy Meier dozvídal mnoho věcí o naší historii. Je důležité, abychom věděli, odkud jsme přišli, odkud pochází lidský rod a jaké jsou naše vazby. Byli jsme odříznuti od naší historie, ale mnoho z nás na této planetě nyní tuší, že pocházíme z jiných světů. Následující chronologie dějin Země sahá více než 22 miliónů let nazpět, a měla by nám připomenou několik vzpomínek a fascinující znalosti. Veškeré informace pocházejí od Billyho Meiera, jaké se dozvěděl od mimozemšťanů z Plejád.

James: WingMakers Interview 6

“Prosím promluv, jak se lidé můžou nejlépe připravit na přicházející změny nezávisle na stavu vědomí, ve kterém se nyní nalézají. Můj pohled je ten, že ačkoliv existují přípravy, které můžou být 10 učiněny ve fyzické realitě, bezpečné místo je pouze odrazem vědomí těch, kteří jsou na něm shromážděni a žádná lokalita nemusí být lepší než jiná (v závislosti na stezce, kterou si každý vybral pro zažívání této doby).”

Bol na obelisku v prehistorickom Göbekli Tepe zaznamenaný roj úlomkov kométy? (+VIDEO)

Do modernej tradície tento scenár vstúpil ako nočná mora planéty Zem: veľký asteroid alebo kométa, alebo roj malých úlomkov kométy zasiahne Zem a spôsobí vážnu katastrofu. Vedci si myslia, že majú dôkaz o existencii roja úlomkov kométy, ktorý do našej planéty narazil približne 11 000 rokov p.n.l. a zabil tisícky ľudí, spustil malú dobu ľadovú a vyhladil mnohé veľké zvieratá.

Stránky

Top