Joan Grantová: OKŘÍDLENÝ FARAON VI.

“Podél velké Řeky Kemetu, po proudu i proti proudu, stojí chrámy jako alej pochodní. Svatyněmi zní hlasy kněží a nádvořími se rozléhají kroky těch, kdo nosí Sandály. Ale kněží našich dětí jsou zatím ještě také dětmi. A tak každoročně, sedmého dne sedmého měsíce, jsou do chrámů přivedeny děti, které dovršily sedm let, a věštci zkoumají jejich cesty. Ty děti, které nosí svá těla lehce a které na své dlouhé pouti chodí po stezkách kněží, se pak ve svých dvanácti letech vrátí zpět do chrámu k dalšímu cvičení, aby se při tomto svém návratu staly životodárnou krví srdce Kemetu.”

Vývoj znamení Kozoroh: CESTA JASNOSTI

Vývojová cesta Kozoroha vede z bázlivé úzkosti kategorické neústupnosti, z depresívního nátlaku a chladného odporu na vrchol soucitné jasnosti a tiché, čisté skromnosti. Jeden z pólů individualizační osy Rak/Kozoroh ztělesňuje stáří a zralost proti dětské flexibilitě račí symptomatiky. Stařec (Kozoroh) a malé dítě (Rak) se vzájemně doplňují.

LOBSANG RAMPA: Zahradníci Země II.

„Atlantid?“ pomyslel jsem si v duchu, „ta oblast se přece jmenovala Atlantida,“ a lámovi jsem to řekl. Dobrosrdečně se zasmál a odpověděl: „Ne, ne, Lobsangu, žádné jedno místo zvané Atlantida neexistovalo, je to všeobecný název mnoha zemí, které se beze stopy sesuly na dno oceánu.“
„Ach, já jsem se domníval, že Atlantida byla místem tak vyspělé civilizace, že pro ní jsme jen tlupa vesnických balíků, a vy teď najednou prohlásíte, že žádná Atlantida neexistovala.“

TRANSYLVÁNSKY ÚSVIT: Kapitola III – Prvé stretnutie: Absolútne zlo 3

Bol som úplne zaskočený. Vedel som, že Cezar má zvláštne psychické schopnosti, o ktorých mi povedal len to nutné minimum, s maximálnou skromnosťou a čo najprirodzenejším spôsobom. Navyše len dva alebo trikrát svoje schopnosti prejavil v mojej prítomnosti. Bolo to v kľúčových situáciách, a len aby nepriamo dokázal, že jeho príbeh nie je fikciou. Dokonca aj potom boli jeho činnosti prirodzenou súčasťou situácie, v ktorej ich použil tak, aby nepritiahol veľa pozornosti. Ale do tej doby som aj tak nevedel, že má schopnosť si zistiť informácie, keď tým smerom zapojí svoju myseľ v priebehu meditácie. Nemohol som pochopiť ako to vôbec bolo možné. Chtiac sa dozvedieť viac o tom tajomstve som sa ho spýtal, ako sa mohol dostať k informáciám, o ktorých predtým nič nevedel.

Stránky

Top