Vážení čitatelia, akiste ste si všimli, že sa stránky zobrazujú podstatne rýchlejšie.
Vďaka patrí Jurajovi Chlebcovi aka Havranovi, ktorý portál technicky rozvíja prakticky od jeho začiatkov.
Veríme, že Vám to Vaše vlastné výpravy za poznaním ešte viac spríjemní!

UFO Noviny č. 9 (január-jún 2012)

"Původně jsem tento příspěvek chtěl věnovat krátkému ohlédnutí za ufologickým děním minulého roku, ale nakonec jsem se rozhodl, že to vynechám. Všichni dobře víme, jaké události se odehrály a předpokládám, že UFO Noviny z velké části čtou ti z vás, kteří toto dění sledují. Rád bych se tedy trochu zamyslel více nad letošním zlomovým rokem a vyjádřil tak trochu osobní názor na problematiku 2012. A rovnou musím kategoricky odmítnout veškeré katastrofické scénáře. Tyto teorie nepodporuji a je bohužel smutné, že se v posledních dvou letech rozpoutala v internetových kruzích tato nesmyslná mánie o konci světa."
Michael M. Faitl

UFO Noviny č. 8 (september-december 2011)

"Za dlouhou dobu, co jsem měl možnost poznávat život a myšlení mimozemských bytostí, jsem prošel názorovým obratem po některých negativních zkušenostech. Proto popíši, k čemu jsem dospěl, a přidám k tomu malé varování. Hodně věcí, se kterými jsem přišel do styku a zabýval se jimi, je do značné míry mimo běžné lidské chápání a záležitosti..."
Ladislav Zelinka

UFO Noviny č. 6-7 (júl-august 2011)

"Prečo ľudia odjakživa vzhliadali k oblohe, rozprávali si príbehy o bohoch lietajúcich po nej vo svojich vozoch a čakali či sa vrátia? Hľadali v oblohe múdrosť a spásu. Ľudské bytosti mávajú niekedy zvláštne pohnútky, ale k svetom tam hore by sa neupriamovali bezo zmyslu. Tí najmúdrejší z nás si pamätali, že obloha nám už raz niečo dala. Z vesmíru vznikla Zem, na nej človek, ale určite nie poprvýkrát v celom univerze..."

AVE EVO leto 2011

"V tento velmi důležitý den se naše duše propojují, spojuje se svět elementálních bytostí, svět zvířat, Matka Země se dnes nadechne a vdechne sílu Vesmíru do svého Srdce, tato síla prostoupí i nás a vše živé na Zemi. Moudře a v tichosti kruhu přátel, spřízněných duší děkujme za tyto dary, jsou pro nás tak důležité, jako nádech a výdech. Jsou důležité pro další kroky vzestupu. Od včerejška cítím, jak se v éteru všechno chvěje, je to jemná vibrace, která přináší vnitřní klid a pocit okouzlení, jak reaguje naše stále vnímavější tělo na tento přírodní a vesmírný kolotoč energií, které se postupně vlévají do všech našich těl. V tomto tanečním kruhu, se vzájemně podporujeme a vznešenost, úcta a pokora proudí od Srdce k Srdci. Nepotřebujeme hovořit, protože víme. Procitáme každým dnem, stále více a více, uvědomujeme si tu hloubku poznání a možností, které potřebujeme v tyto dny. A naše duše ví, jak toto poznání dál použít k ještě hlubší očistě a uvědomění si sama sebe."
Sluneční květ

Stránky

Top