Uzdrav svoju tvár: VŠETKO JE ENERGIA

Vesmír nie je nič iné ako energia. Vaše telo je energia. Telo je plné energetických ciest, ktoré sa nazývajú meridiány. Čínska medicína to dokázala akupunktúrou. Zapichnutie tenkej ihly do určitej časti tela môže ovplyvniť inú časť tela.

Jak si najít dobrého akupunkturistu

VEĽKÁ EPOCHA | Hodně lidí zajímá, jak si najít dobrého akupunkturistu. K zodpovězení této jednoduché otázky je důležité pochopit, co akupunktura vlastně je a jak funguje. Akupunktura je léčebná terapeutická metoda staré čínské medicíny. Spolu s moderní verzí tradičního čínského lékařství je stará čínská medicína kompletním lékařským systémem předávaným z neznámé prehistorické civilizace. Číňané tradičně věří, že umění čínské medicíny je dar od bohů.

Náboj lidského těla - statická elektřina

Z mého mnohaletého výzkumu vzájemných vztahů mezi živou i neživou hmotou a různorodými energetickými náboji vyplynuly čtyři poznatky statické elektřiny, o jejichž existenci jsem se v žádné „fyzice“ nedočetl.
Tyto zcela nové poznatky poskytují reálné vysvětlení nejen pro stavby megalitické kultury, ale také pro existenci mnohých dalších jevů, označovaných jako zázraky nebo záhady.
Úvodem tyto nové poznatky rekapitulačně připomenu:

Top