Abraham Hicks: Andělé, duchovní průvodci a nefyzické bytosti

“Používáte spoustu různých jmen a označení ve své snaze vysvětlit svou interpretaci nefyzična. Co konkrétně od nás chcete slyšet? Jak andělé nebo duchovní průvodci pracují? Jsou reální? Jak je zažíváme? Jak je můžeme zavolat? To je rozsáhlá otázka, protože různí lidé používají ta označení a myslí tím odlišné věci. V podstatě se ptáte… jste rozšířením energie Zdroje, a tak samozřejmě to vše je reálné.”

DUCHOVNÉ HIERARCHIE

›› V minulom príspevku o elementárnych bytostiach som sa zaoberal opisom ich pôsobenia keď sa ako prírodní duchovia v jednotlivých živloch (elementoch) sa zúčastňujú na tvorení, formovaní a udržiavaní všetkého toho, čo voláme príroda a čo nás bezprostredne obklopuje. Okrem elementárnych bytostí, ktorých pôsobenie môžeme vnímať a chápať najbezprostrednejšie, existujú nad nimi ďalšie hierarchie duchovných bytostí, ktoré čím vyššie miesto v hierarchií zastávajú, tým je ich vplyv širší a komplexnejší.

ZAMYŠLENÍ NAD ANDĚLSKÝMI BYTOSTMI

Ve městech i na vesnicích, se setkáváme s okřídlenou postavou anděla, který na nás vzhlíží ze všech významných budov, tj. kostely, radnice, divadla, ale i z reklamních poutačů, knih či filmů, apod. U nás tuto postavu nejvíce proslavily filmové pohádky, kde se to různými andělskými tvory jen hemží. Avšak po celém světě neustále přibývá očitých svědků, kteří připouštějí osobní zážitek s těmito nebeskými bytostmi. Musíme si však položit stěžejní otázku - jsou andělé v našem světě skutečně přítomní, nebo jde v tomto směru o tzv. kolektivní klam?

LORNA BYRNE (vystúpenie v Bratislave, 11. 4. 2013)

Lorna Byrne je ohromne prirodzená a spontánna pani, ktorá necíti potrebu ohurovať či presviedčať o svojej pravde a výnimočnosti. Hovorí vecne a bez pátosu a to sa cení a ocenili to samozrejme aj prítomní diváci vo vypredanej sále Strediska kultúry Vajnorská.

Stránky

Top