Vyšší stupeň GMO: biofarmaceutické plodiny

Opravdová realita je mnohem podivnější než fikce, zejména pokud jde o otevřené a přiznávané plány velkých biotechnologických společností do budoucna. Jeden takový případ se týká společnosti známé jako ProdiGene, jejíž představitelé již v roce 2002 byli obžalováni za to, že kontaminovali tradiční potraviny „biofarmaceutickými“ plodinami, v nichž se pěstují farmaceutické a vakcinální komponenty spjaté s AIDS, cukrovkou a průjmem.

Geneticky modifikované krávy vytváří lidské mateřské mléko

Zdá se, že geneticky modifikované děti a komáři nejsou pro některé genetiky dostačující a tak stále více a více geneticky modifikují přírodu. Vědci úspěšně vložili lidský gen do geneticky modifikovaných krav, což jim umožňuje produkovat lidské mléko, které má stejné vlastnosti jako lidské mateřské mléko. Mléko hybrida člověka a krávy je připravována jako alternativní mléko pro miminka. Vědci předpovídají „stáda geneticky modifikovaných krav“, která budou poskytovat mateřské mléko pro novorozence.

Překvapení vědců: Žena se vyléčila z rakoviny pomocí kurkumy!

Drahé léky proti rakovině jsou spojovány s předčasnými úmrtími a mega nádory jsou podporovány mnoha mainstreamovými doktory jako jedinou možností mimo chemoterapie. Ale velké množství informovaných jedinců se rozhodlo používat přírodní metody, o kterých je známo, že bojují proti nádorovým buňkám a to bez vedlejších účinků.

Peru schválilo velkolepý desetiletý zákaz geneticky modifikovaných potravin

V aktu vzdoru proti přebujelé biotechnologické společnosti jako je Monsanto Peru oficiálně schválilo zákon zakazující geneticky modifikované suroviny ve státě na dobu 10 let. Kongres tak učinil i přesto, že dříve naopak tlačil legalizaci GMO. Anibal Huerta, prezident peruánské agrární komise řekl, že zákaz je potřeba, aby se předešlo „nebezpečí, které může nastat v důsledku použití biotechnologií“.

Top