Prečo je dôležitá a potrebná slobodná voľba v očkovaní? (časť 1/3)

Skôr ako si povieme, prečo je dôležitá slobodná voľba v očkovaní, mali by sme sa zhodnúť na tom, čo je to sloboda a čo je to očkovanie, resp. čo je jeho účelom, čo je dôvodom, pre ktorý sa očkuje. V prvej (t.j. tejto) časti trojdielneho seriálu si teda posvietime na slobodu, v druhej časti na očkovanie a obranyschopnosť ľudského tela a v tretej časti sa konečne dostaneme k odpovedi na otázku z názvu.

Aj takto sa dajú robiť weby?!

AKTUALIZÁCIA 2. 6.  |  EVIDUJEME ĎALŠÍ SĽUB DAŤ VECI DO PORIADKU (VIĎ KOMENTÁRE) A UŽ NEPOKRAČOVAŤ V RABOVANÍ WEBU, UVIDÍME ČI TO NIE JE ZAS LEN PLANÝ POPLACH, A ČI SA BLOG NEVRÁTI K SVOJMU ZÁKLADNÉMU KONCEPTU "VYRABUJ A VYDAJ POD SVOJOU ZNAČKOU BEZ UVEDENIA ZDROJA"  |  AKTUALIZÁCIA 1. 6.  |  PRIŠLO OSPRAVEDLNENIE I SĽUB ODSTRÁNIŤ Z WEBU VŠETKY ČLÁNKY, AVŠAK OSTALO LEN PRI SLOVÁCH. PO DOČASNOM ZRUŠENÍ Future M. ZDÁ SA VESELO A S NOVOU SILOU POKRAČUJE V PORUŠOVANÍ AUTORSKÝCH PRÁV PRI BUDOVANÍ SVOJHO DUCHOVNE ZAMERANÉHO BLOGU!!!  |   Dneska som naďabil na blog http://inewdawn.wordpress.com/ Sú tam vážne dobré články - to CEZ OKNO odtiaľ čerpá? Nesrandujem - chlapík tam má UTAJOVANÉ DEJINY ZEME aj TAJNÉ DEJINY SLOVENSKA, a ďalšie http://inewdawn.wordpress.com/category/uvod/, presné kópie článkov ako už boli skôr uverejnené CEZ OKNO, predstavte si, neobťažuje sa vôbec udávať zdroj. A čo som úplne zíral – vykradol aj komplet Smaragdové dosky, má ich tam, pekne „pod svojou značkou“. Takže takto sa robia weby? Začnem vykrádať nejaký veľký portál, za pár sekúnd skopírujem články, ktoré pôvodne zabrali dlhé hodiny prekladov či formátovania A JE TO?!

Je snižování počtu nukleárních zbraní spojeno s ruským pyramidovým UFO?

26. března prezident Obama v tiskovém sále Bílého domu oznámil, "že po roce intezivních debat se Spojené státy a Rusko dohodly na nejkomplexnější smlouvě o kontrole zbraní za poslední téměř dvě desetiletí." Tato dohoda si bere za cíl snížit arzenál nukleárních zbraní USA a Ruska až o 30% a představuje první ze série dohod o snižování počtu jaderných zbraní. Dohoda znamená první hmatatelný úspěch Obamy v jeho dlouhodobé zahraniční politice, jejímž cílem je svět bez nukleárních zbraní a jenž byl poprvé načrtnut v Praze v dubnu 2009 a potvrzen 10. prosince v projevu při předání Nobelovy ceny v Oslu v Norsku. Jedna událost ze dne předcházejícího jeho projevu v Oslu se mohla podepsat významným způsobem na přijetí Obamova odzbrojvacího plánu Ruskem a na budoucím světě bez nukleárních zbraní. 9. prosince se nad Kremlem objevilo jednu míli dlouhé pyramidové UFO krátce poté, co se nad severním Norskem objevila obrovská spirála světla. Ovlivnil úkaz pyramidového UFO ruské a americké armádní vyjednavače, aby bylo prosazeno nukleární odzbrojení a jejich dohoda ze 26. března?

Top