Na Marse našli mincu!

Погода@Mail.Ru | Na fotografiách získaných „marsochodom“ Spirit objavili neveľký disk, silno pripomínajúci starú mincu alebo prívesok s reliéfnym vyobrazením ženskej tváre. V blízkosti bol spozorovaný podobný predmet menšieho rozmeru. Podľa mienky niektorých historikov nájdený predmet silno pripomína mince starých chetitov vytvorené na území dnešného Turecka v druhom tisícročí p.n.l. Tieto mali podobné reliéfne vyobrazenie a malé rozmery (menšie ako 1 cm v priemere).

Sila myšlienky (1. diel)

Pred dvoma mesiacmi som vôbec nevedel o čo som doteraz prichádzal. Až mi jeden kamarát z východu poslal jeden video dokument. „Matúš, toto musíš vidieť!“ "Pozrel som si jedno Veľké verejné tajomstvo. Nedalo mi nepodeliť sa aj s Vami, tak som sa teda pustil do písania tohto blogu. Ak si prečítate dôkladne všetky diely seriálu, určite zmeníte svoje zmýšľanie k lepšiemu. Mne sa úplne zmenil život. Po tom ako som dopísal posledný diel o sile myšlienky, keď som bol v Trenčianskej metskej knižnici, pozrel som si nejaké knihy a zostal som uchvátený tým, v koľkých sa o tomto píše, len každá je vydaná v inej obsahovej forme.

Poliaci sa dopátrali príčiny havárie TU-154, koniec dohadov?

beta.novoteka.ru | Poliaci vyčkávajúci na závery analýzy čiernej skrinky TU-154, v dôsledku pádu ktorého zahynul poľský prezident Lech Kaczynski, publikujú nové verzie tragédie. Ako oznamuje „Komsomoľskaja pravda“, poľské vydanie „Gazeta Vyborča“ sa domnieva, že príčinou katastrofy sa mohla stať roklina, nachádzajúca sa neďaleko pristávacej dráhy. Strž je dostatočne veľká: šírka dosahuje 300 metrov, hĺbka 60 metrov. Rozprestiera sa takmer na osi pristávacej dráhy.

Stránky

Top