Armáda stratila svoje záznamy o UFO

SYDNEY | Austrálske ozbrojené sily stratili svoje záznamy týkajúce sa pozorovaní neidentifikovaných lietajúcich objektov po celej krajine, informovali v utorok tamojšie printové médiá. Po dvoch mesiacoch hľadania v snahe reagovať na žiadosť o ich zverejnenie v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám austrálske ministerstvo nebolo schopné záznamy nájsť, píše denník Sydney Morning Herald. "Tieto záznamy nebolo možné nájsť a veliteľstvo vzdušných síl oficiálne odporúčalo považovať ich za stratené," uviedla pre denník Natalie Carpenter, zástupkyňa riaditeľa oddelenia pre slobodný prístup k informáciám. Ozbrojené sily na to zatiaľ nereagovali.

Smysl života

Až na výjimky, kdy jsou mé články reakcí na konkrétní situaci či názor, snažím se přezkoumávat teorie a někdy i tzv. obecně platné názory a hledat možná alternativní vysvětlení některých zdánlivě nepochybných a hlavně zažitých principů. Přitom si zdaleka nekladu sebemenší nárok na nějakou absolutní pravdu, ale snažím se o předložení možných variant tak, aby čtenář mohl získat širší pole informací a díky tomu být i svobodnější. Většinou začínám logickou analýzou a ze vznikajícího logického nesouladu se snažím vytvořit teorii, která by logice neodporovala, což ještě samozřejmě nevypovídá nic o její pravdivosti. Je mnoho lidí, kteří se absolutně nezabývají otázkou smyslu života. Na druhé straně je rovněž stále dost lidí, kteří tuto otázku a její zodpovězení považují za velmi důležitou i z toho pohledu, že řešení významně ovlivňuje jejich hodnotovou stupnici, životní postoje a tím i jejich životní orientaci, jednání a chování.

Kde jsou všechna UFO? (4/7)

Originální název: "Where Are All the UFOs?"
Dokument zkoumá všechny důležité výpovědi a důkazy, obsahuje šokující fotografie, filmové záběry a rozhovory s klíčovými svědky a odborníky, aby vnesl světlo do dosud nezodpovězené otázky.

Dnes večer vypukne geomagnetická búrka, ohrozí satelity a elektrické siete

WASHINGTON | Neobvyklá slnečná erupcia, spozorovaná v utorok observatóriom NASA, by mohla dnes spôsobiť poruchy satelitnej komunikácie a výpadky elektriny na Zemi. Informovala o tom AFP. Silný výbuch rozpútal slnečnú búrku s úrovňou žiarenia, aká bola naposledy zaznamenaná v roku 2006 a pravdepodobne povedie k stredne silnej geomagnetickej búrke na Zemi, so začiatkom dnes okolo 20:00 SELČ. Trvať by mala 12 až 24 hodín.

Stránky

Top