Číňania zostrojili „ťažný lúč“, ako majú mimozemšťania

KP.RU | Výskumní pracovníci tvrdia, že stanovili podmienky, pri ktorých je možná taká manipulácia s predmetmi, o ktorej sa nám predtým mohlo len snívať... Číňania možno prišli na tajomstvo triku, ktorý (ak uveríme očitým svedkom UFO) používajú cudzinci. Ide o to, že z „lietajúceho taniera“ vysielajú lúč, ktorým dovnútra vtiahnu všetko, čo chcú. Napríklad unášajú zvieratá i samotných ľudí. Podobnú technológiu aktívne využívajú aj v sci-fi filmoch, a to jak mimozemšťania, tak pokrokoví pozemšťania - asi z nejakého ХХХ. storočia.

Hawass opět bez práce!

Po téměř deseti letech ve funkci šéfa egyptských památek je dnes Zahi Hawass bez práce. 64letý archeolog byl propuštěn 17. 7. premiérem Essamem Sharafem jakožto součást širší reorganizace jeho kabinetu. Demonstranti v Káhiře na náměstí Tahrír už usilovali o jeho odvolání z pozice ministra starožitností mnoho měsíců. "Všichni ďáblové se spojili proti mně," řekl Hawass listu Insider. Hawass se jako nejvýznamnější postava archeologie v zemi podílel na organizování velkých výstav v zahraničí, na budování muzeí a bezpečných skladů a tlačil na zahraniční odborníky, aby zveřejnili své objevy mnohem rychleji.

Tak si žijem 13.: Obrad siatia zeleniny (Vedrusská civilizácia - channeling)

Sedíme spolu ja, žena, ded a naše dve deti v polkruhu vo vlhkom kúte našej usadlosti, žena v rukách drevenú brezovú misu plnú rôznych semien čo nám od jesene poostávali i čo sme si so susedmi povymieňali, siať budúcu úrodu sa chystáme. Polkruh preto, že sme i Boha – v podobe slnka - Svaroga vari – medzi nás pozvali, aby dobre všetko vypočul a doprial. Ded sedel na kraji, potom ja, žena v strede a na potom deti, starší syn - asi desaťročný, a mladšia päťročná dcéra, tak ako sila rodu prúdi, od starého k mladému. A nesedeli sme na holej - vtedy ešte studenej a vlhkej zemi, ale na kožušinách, čo nám jeden z „našich“ psov z lesa doniesol, žul ich a driapal z rubu dokým mäkké nezostali aj po vyschnutí...

ČO JE VZOSTUP? (Kozmická hierarchia cez Karen Danrich)

Z našej planéty sa stáva hviezda, podobne ako je ňou naše slnko v našej terajšej slnečnej sústave. Na to aby bol tento dôležitý duchovný cieľ úspešne dovedený do konca, tak sa musí zvýšiť vibrácia všetkého a každého človeka na Zemi. Postupné zvyšovanie vibrácie je známe ako Vzostup. Vzostup je proces pri ktorom sa duchovne vyvíja ľudstvo, spoločenstvo delfínov a veľrýb, spolu s Matkou zemou, rastlinným a živočíšnym kráľovstvom a v tomto procese vývoja postupne prechádzajú z vibrácie tretej dimenzie do vibrácie piatej dimenzie. Z pohľadu tretej dimenzie sa planéta vibrujúca v piatej dimenzii bude javiť, že horí. Avšak z pohľadu piatej dimenzie budú naďalej jestvovať semi-éterické formy ľudských tiel a prírody. Táto semi-éterická forma v piatej dimenzii bude ľahšia, napoly priehľadná a jej farby budú viac pastelové ako jasnofarebná a hustá trojdimenzionálna skúsenosť.

Top