Dávné technologie – technologie Bohů? 1. Gíza

Velkou pyramidu máme postavenou. Tentokrát si prohlédneme objekty na Gízské plošině a budeme vyhledávat objekty, které nás přesvědčí o mistrovství egyptských stavitelů a matematiků. Budeme hledat svědectví o obráběcích technologiích, hledat technické a fyzikální prostředky, kterými bylo možné geometrických tvarů dosáhnout.

ANCIENT ALIENS séria VI. časť 19. SUPERHRDINOVÉ (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 19, šiesta séria...“
Nadlidská síla, super rychlost a jiné nadpřirozené vlastnosti. Dějiny lidstva znají příběhy o bytostech s neuvěřitelnými schopnostmi. Co když mají tyto prastaré legendy, mimozemský původ? Intuitivně předpokládáme, že se zakládají na pravdě – skutečně přišli tyto bytosti z jiných planet, aby zachránili lidstvo?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

Týždenný horoskop 24. - 30. 11. 2014

Slnko je v znamení Strelca a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý do znamenia Strelca vstupuje v piatok. Slnko je v slabnúcej konjunkcii so Saturnom, ktorý je v znamení Škorpióna. Slnko, Merkúr a Saturn sú v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb. Jupiter v znamení Leva je v kvadráte s Merkúrom a Saturnom, Venuša je v znamení Strelca a je v trigóne s Uránom v znamení Barana. Urán je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca a Mars je tiež v znamení Kozorožca. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v sobotu. Konštelácia stále vytvára nespokojnosť s daným stavom.

Top