ANCIENT ALIENS séria VI. časť 15. JEŠTĚŘI (dabing CZ)

„Otázky a odpovede 15, šiesta séria...“
Legendy o ještěřích lidech, sochy zobrazující podivná stvoření. Podzemní jeskyně, kde prý přebývají hadí bohové. Vypráví se mnoho příběhů o hadích bytostech, které žijí na Zemi, jako zavrhovaní tvorové. V dějinách literatury existuje řada příběhů o napůl lidských a napůl hadích bytostech. Mohlo by to být více, než jen fantazie? A pokud ano, mohli by to být návštěvníci z jiné planety? Mohlo by existovat spojení mezi mimozemšťany a podivnými hadími bytostmi?
http://www.csfd.cz/film/265160-vetrelci-davnoveku/

FAKTY X: Nachádza sa na polostrove Kola vchod do bájnej Šambaly?

V roku 1921 bola na polostrov Kola vyslaná sovietska expedícia, ktorej úlohou bolo nájsť vchod do podzemnej bájnej ríše Šambaly. Na prvý pohľad sa to mnohým ešte aj teraz bude zdať ako veľmi bizarný plán, no ak sa na to pozrieme detailnejšie, zistíme veľmi prekvapivé fakty, ktoré dodnes mátajú aj historikov. Prísne tajnú výpravu mala pod záštitou Čeka, teda prvá tajná polícia v Sovietskom Rusku. Prečo sa odhodlala k tak šialenému nápadu?

Torajové – děti hvězd

Na celém světe nacházíme mýty o tom, že naši planetu v minulosti navštívili "bohové z hvězd". Jejich popis se liší jen zvyklostmi a vyjdařovacími prostředky těchto národů, jinak však zůstává ve své podstatě stále stejný. Měli bychom proto překonat naše předsudky a snažit se nad nimi lépe zamyslet – a pokusit se rozluštit jejich obsah, neboť mohou obsahovat pro nás velmi cenné poselství, které dokážeme rozluštit až dnes, v době technického pokroku a letů do vesmíru.

Top