Síla peněz

Většina lidí, s nimiž jsem mluvila, má, co se peněz týče, nastartované negativní programy. Pokud si najdete čas a začnete si toho všímat, brzy zjistíte, že lidé o penězích hovoří téměŕ neustále. Aniž by si to uvědomovali, okamžitě na sebe prozradí všechno, co si o penězích a prosperitě myslí a čemu věří.

PROČ KAŽDÝ ROK UTEČE RYCHLEJI NEŽ TEN PŘEDCHOZÍ?

Pro většinu lidí se zdá být každý následující měsíc o něco kratší než ten předchozí. Spoustu z nás nemůže uvěřit, že obchody už začínají vyndávat vánoční výzdobu, a někdo ještě dokonce pořád v datu píše 2013. Každé hodiny následují svůj 12ti hodinový/60ti minutový cyklus, ale vědci říkají, že s rostoucím věkem se lidem mění vnímání času. A tady je vysvětlení, proč tomu tak je.

Najzáhadnejší ľud Európy

Každý Indián, Ind či Tibeťan sa tu cíti ako doma. Ktovie prečo? Existuje azda medzi nami nejaké prepojenie, dávne spoločné duchovné poznanie? Ktovie… Poznáme viac či menej dejiny Egypta, Grécka, vieme veľa o Germánoch, Rimanoch, poznáme korene Angličanov či Španielov. Čo však vieme o svojich slovanských predkoch? Kým sme, odkiaľ sme prišli, čo spôsobilo, že sme takí akí sme, a nie iní?

Top