február 28th

Bosenské pyramidy poprvé v Česku a na Slovensku

V únoru 2014 navštívil ředitel archeologického parku bosenských pyramid ve Visoku poprvé Česko a Slovensko. Přednášky v Praze, Brna ě v Bratislavě se setkaly s velkým ohlasem. Přijeďte do Visoka, Uvidíte vše, o čem oficiální archeologie nemluví. Pojeďte s námi:

CHLÉB - SYMBOL ŽIVOTA

Dnes platíme za chléb penězi, dříve se chlebem uhrazovalo zlato! Jakou hodnotu a význam má dnes chléb? Hladovějícímu Afričanovi, může zachránit život, kdežto pro Evropana představuje pouze základní potravinu. Z jiného pohledu je chléb vzpomínkou na Ježíše Krista, který kdysi prohlásil: Já jsem chléb života!

Záhada spadlá z nebe (+VIDEO)

Karel Wágner | Mezi roky 2007 a 2009 se ve Velké Británii objevovaly v trávě hrudky či chuchvalce z jakési neurčité hmoty v podobě gelu, které se zdály padat z nebe. Hrudky byly nachá­zeny ve Spoje­ném království v poměrně značném množství. Jak uváděla BBC, z ničehož nic se objevovaly, kromě jiných lokalit, i na past­vinách po celém Skotsku (pročež také leckdy byly internetovými Všeználky z roztrušování želatinových hrudek podezírány ovce). A jak se později ukázalo, identické formy gelu se objevovaly v té době i ve Spojených státech.

Stránky

Top