apríl 30th

OČKO: Planetárna mriežka - Posvätné chrámy

Hypotéza "Planetárneho Gridu" je moderný koncept, ktorý naznačuje, že Zem je obklopená neviditeľnou sieťou energie, vytvárajúcou po celom svete akési "geometrické diaľnice", známe ako Ley-Lines. Prinášame Vám novú rubriku, v ktorej nájdete preklady stručných zaujímavostí a postrehov, aktuálne kolujúcich po nete. Môžete nám posielať svoje tipy na redakcia@cez-okno.net

STOP HOAX SET: „Pilot zapomněl vypnout chemtrails“ a „Obří disk zachycený vesmírnou stanicí ISS“

Prison Planet: "Po Internetu se virálně šíří video s letadlem, jehož pilot zapomněl údajně vypnout chemtrails. Má už fantastických 223 tisíc shlédnutí, lidé si to přeposílají přes sociální média a jsou z toho úplně v šoku. Což je důkazem, že youtube slouží čím dál více k šíření poplašných zpráv, které mají odvrátit lidi od skutečných problémů. Přitom se jedná o běžný jev zvaný aerodynamické contrails."

Samuel Laboy – Matematické vzorce Veľkej pyramídy IV.

Neuveriteľné, no väčšina rozmerov uvedených v oboch plánoch, v mnou navrhnutom, aj v tých meraných inšpektormi a pyramídovými výskumníkmi štruktúry Veľkej pyramídy, sa zhodujú na desatinné miesta. Je tiež známe, že takúto presnosť je veľmi ťažké dosiahnuť vykonaním manuálnej práce Egypťanov, keďže sa domnievame, že rozmery stavby pyramídy boli stanovené použitím veľkých a ťažkých kamenných blokov, ktoré je potrebné otesať a umiestniť presne, aby sa zmestili do požiadaviek rozmerov.

Stránky

Top