máj 31st

1500 rokov stará „sýrska“ Biblia nájdená v Turecku

Relikvia bola „znovu nájdená“ v ankarskom depozite Paláca spravodlivosti, starobylá verzia biblie je písaná v sýrštine, v dialekte Ježišovho rodného jazyka. Biblia bola už v držbe tureckých orgánov po tom, čo bola zhabaná v roku 2000 v rámci operácie v oblasti stredozemného mora v Turecku. Gang pašerákov bol obvinený z pašovania starožitností, nelegálnych vykopávok a držania výbušnín a šiel k súdu.

Erich von Däniken navštívil poprvé pyramidy v Bosně

Bezpochyby nejznámější výzkumník dávných záhad všech dob a spisovatel několika nejprodávanějších knih (60 milionů výtisků), Erich Von Däniken, navštívil bosenské Údolí pyramid ve Visoku 28. dubna 2014. Däniken a Osmanagich strávili přibližně pět hodin prohlídkou pyramidy Slunce a nedávno objeveného podzemního labyrintu Ravne. Däniken ještě nikdy neviděl bosenské pyramidy a proto o nich na svých přednáškách nikdy nemluvil.

máj 30th

Elegantní Bůh: 11. Náhoda

Jako příklad bych uvedl počítačovou hru Tetris. Tato hra spočívá v umísťování objektů různých tvarů do základny tak, aby došlo k jejímu úplnému zaplnění. Hra se dá hrát ve 2 základních úrovních - 2D (2 dimenze) a 3D (3 dimenze). Pro ty, co hru neznají, je princip znázorněn na obrázku (viz obr. č. 12).

Stránky

Top