júl 31st

Zecharia Sitchin: ZTRACENÉ ŘÍŠE IV.

"Záhady a mystéria Mayů, Aztéků, Inků a jejich předků, které konquistadory tolik mátly, jsou i dnes, po pěti stech letech, hádankou jak pro odborníky, tak pro laiky. Jak, kdy a proč ony mocné civilizace v Novém světě vznikly, a je to pouhá shoda náhod, že čím více se o nich dozvídáme, tím více nám připomínají civilizace starověkého Blízkého východu? My tvrdíme, že odpověď na tyto otázky nalezneme, pouze přijmeme-li jako fakt, nikoliv jako mýtus, že Zemi navštívili Anunnakové, „Ti, kteří přišli na Zem z nebe". Tato kniha o tom přináší důkazy."

júl 30th

7 staromódních způsobů, jak vybudovat dlouhodobý vztah

Proč lidé neumí bojovat? Proč se raději vzdávají a říkají, proč to nejde, než by hledali cesty, kudy to jde? Proč se domnívají, že něco jiného/někdo jiný bude lepší, když problém zjevně není v okolí, ale v nich samotných? Proč chybí ve vztazích naprosté maličkosti, které nestojí ani korunu, a přesto jsou pro většinu lidí pracné a „drahé“?

Utajená archeologie

Od přítele mi přišlo mailem, a protože i kdyby z toho všeho bylo jen jedno procento pravdivé, stojí to za zamyšlení.
MichalB

V roce 1982, na 61° sev. šířky na břehu řeky Lena (Rusko), 140 km nad Jakutskem ve výšce více než 105 až 120 metrů nad řekou v oblasti Diring-Jurjach Prilenskoj odkryla archeologická expedice Akademie věd SSSR nejstarší osídlení Ruska ze všech, co dosud známe.

Stránky

Top