Faktor Apopa a faktor Seta VII.

"Počas niekoľkých tisícročí sa ľudia menili a s nimi aj návyky a postupy Seta. Pred jeho nástrahami sa nedá ukryť, nemožno ho zakázať, možno ho len usvedčiť, uvedomiť si podstatu jeho pôvodu a neviditeľného spojenia so svetom a s človekom, cez ktorého Set vplýva na vedomie más."

Zecharia Sitchin: NÁVRAT KE GENESIS III.

Existuje důkaz o dolování v Jižní Africe během starší doby kamenné? Archeologické studie svědčí o tom, že ano. Přední jihoafrická těžební společnost, Anglo-American Corporation, si uvědomila, že opuštěné starověké doly mohou ukázat, kde lze nalézt zlato, a v sedmdesátých letech si najala archeology, aby se po takových starověkých šachtách porozhlédli.

Kurz UFO Bádateľa: OSTATNÉ KLAMY

Zdanlivý pohyb sme už raz rozoberali, dnes sa naň pozrieme z iného aspektu. Už to asi zažil každý, kto cestoval vlakom. Sedíte vo vagóne a cez okno vidíte iný vlak rovnako stojaci na stanici. Je čas vášho odchodu, zrazu vidíte za oknom pohyb, idete alebo nie? Pozriete na druhú stranu a stanica pekne stojí, áno ide ten druhý vlak. Je to spôsobené relatívnosťou pohybu.

Top