Stratený svet pred našimi očami

Priatelia,
v prílohe Vám zasielam scan obrázkov. Niekto by povedal, že sa nejedná o drakov, avšak porovnaním tvarov tiel s inými živočíchmi tam žijúcimi je to zrejmé. Ani domorodci nepochybujú, že sa jedná o drakov. Tie tvory tam žili, o čom svedčia aj mnohé obrázky rytín, nájdené na kameňoch z ICA, ale o tom je iná kniha s obrázkami. (Na zadnej strane obálky knihy je obrázok draka na kameni z ICA...) Obrázky drakov boli aj motívmi, nájdenými na látkach, do ktorých boli pochovaní mnohí domorodci...

LOBSANG RAMPA: Lékař ze Lhasy III.

Procházeli jsme kolem obchodů se zářivě svítícími výkladními skříněmi, ve kterých bylo zboží, jaké jsme doposud nikdy neviděli. Některé věci jsme znali z vyobrazeni v časopisech, které se do Lhasy dostávaly přes Himálaj z Indie a do Indie zas přicházely z USA, z té bájné země. S břinkotem se k nám řítil mladý Číňan, jedoucí na nejpodivnější věci, jakou jsem kdy spatřil.

FAKTY X: Kedy dôjde k prepólovaniu Zeme? Čo nám hrozí?

Podľa viacerých vedcov má s určitosťou prísť k prepólovaniu našej planéty Zem, teda, že by sa zemské póly vymenili. K zmene zemských pólov už došlo aj v minulosti, a preto niet pochýb o tom, že tento jav nastane aj teraz. Celý proces prepólovania Zeme však so sebou nesie aj riziko globálnych katastrof. Čo nám teda hrozí?

Top