Kliatbu prelomil až Ivan Sprajc!

Dve mayské usadlosti, o ktorých doposiaľ hovorili iba legendy, sa podarilo objaviť členovi Slovinskej akadémie vied a umení. Mestá ležali tisíc rokov zabudnuté v mexickej džungli...

Dr. T. Lobsang Rampa: ŠKOLA ESOTERIKY II.

Tento zcela specielní instruktážní kurz je určen těm, kdo mají upřímný zájem o věci, které by člověk měl znát.
"Naše nadvědomí ví všechno, co děláme. Pokud se lidé životem ubírají „po správné cestě", usilují o zduchovnění, pracují tím vlastně na zvýšení svého vibračního kmitočtu tady na této planetě, a prostřednictvím stříbrné šňůry i na zvýšení vibračního kmitočtu vlastního nadvědomí."

Týždenný horoskop 25. - 31. 8. 2014

Slnko je v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom v znamení Rýb a v trigóne s Plutom v znamení Kozorožca. Merkúr je v znamení Panny a je v sextile s Marsom a Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša je v znamení Leva a je v konjunkcii s Jupiterom v znamení Leva a v kvadráte s Marsom a Saturnom a v trigóne s Uránom v znamení Barana. Urán je v kvadráte s Plutom. Mesiac je v nove v pondelok. Konštelácia praje láske a prináša neobvyklé zážitky i udalosti.

Chris Dunn na konferenci CPAK! (exklusivní rozhovor 2. část)

Christopher Dunn se narodil v Anglii ve městě Manchester, kde začal svou kariéru. V roce 1969 se odstěhoval do USA, když dostal nabídku práce od jedné firmy v leteckém průmyslu. Více než 49 let pracoval na různých pozicích v procesu hi-tech výroby, od obsluhy strojů, přes výrobce pomůcek a nástrojů až po programátora a operátora industriálních laserů.

Top