Týždenný horoskop 26. 1. - 1. 2. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je v konjunkcii s Merkúrom tiež vo Vodnárovi a v opozícii s Jupiterom v Levovi. Venuša v utorok vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom v znamení Rýb a v kvadráte so Saturnom v znamení Strelca. Neptún je v konjunkcii s Marsom v znamení Rýb a obe planéty sú v kvadráte so Saturnom. Pluto v Kozorožcovi je v kvadráte s Uránom v Baranovi. Mesiac dosahuje v utorok prvú štvrť a dorastá. Konštelácia stále podporuje fanatizmus a vytvára obavy.

Editoriál: VŠETCI SNÍVAME

A dalo by sa povedať, že vo dne v noci:) Radi sa zaoberáme myšlienkami, predstavami a obrazmi, ktoré nás robia šťastnými. Paradoxne však fantazírujeme aj o tom, čo nás ubíja. Určite chceme žiť to prvé, ale akoby naschvál zažívame často opak. Takže, kde je zakopaný pes?

Abraham Hicks: Jak si manifestovat hojnost peněz

"Jen chceme říct, nekupujte si los, dokud si nesladíte energii. Nekupujte si los, dokud si nesladíte energii. A když si sladíte energii, nebudete potřebovat los. Protože když si sladíte energii, vesmír vám tu hojnost pošle skrze tuto cestu nejmenšího odporu a tuto, tuto a tuto..."

Koi Krylgan Kala

Je to archeologická oblast nacházející nedaleko vesnice Taza-Kel’timinar v oblasti Ellikqal’a v republice Karakalpakstan, v autonomní republice Uzbekistánu. V pradávných dobách byla tato oblast blízko vodního kanálu Oxus. Je zde určitý vztah mezi oblastí Koi Krylgan Kala a Toprak Kala, 30 km severozápadně.

Top