november 30th

Energetičtí upíři a jak se jim bránit

Jste po setkání s některými jedinci unavení a bez energie? Měli jste tu čest s vysavači životní síly. Zdá se to být jako sci-fi, ale je to tvrdá realita. Lidí, kteří vám berou energii, máte kolem sebe víc, než si možná myslíte. Podívejte se na metody Lenky Černé, jak čelit tazvaným energetickým upírům.

Výprava za potopenými mýtickými chrámami Mahabalipuram

Mahabalipuram je starodávne mesto ležiace v juhoindickom štáte Tamilnádu, v štvrti Kančipuram. Z pohľadu histórie bolo Mahabalipuram kedysi súčasťou dynastie Pallava – Tamilskej dynastie, ktorá vládla nad časťou južnej Indie v 3.-9. storočí nášho letopočtu. Jeden z architektonických úspechov Pallavských kráľov bolo postavenie komplexu chrámov bežne známych ako ´Sedem pagôd Mahabalipuram´. Z týchto siedmich chrámov dnes môžeme vidieť len jediný – Pobrežný chrám. O ďalších šiestich sa hovorí, že sú potopené v mori.

november 29th

Týždenný horoskop 30. 11. - 6. 12. 2015

Slnko je v Strelcovi spolu so Saturnom a Merkúrom v spoločnej konjunkcii. S nimi je v kvadráte Neptún v Rybách. Mars vo Váhach je s nimi v sextile. Venuša v sobotu vstupuje do Škorpióna. Mars je v opozícii s Uránom v Baranovi a Jupiter v Panne je v kvadráte s Merkúrom. Mesiac ubúda a poslednú štvrť dosahuje vo štvrtok.

november 28th

:::dokument::: ZRYCHLENÝ SVĚT

Tento dokument se zabývá znepokojivou skutečností. Tou je čím dál větší rychlost která je po nás po lidech požadována. I přes snahy ušetřit čas, jej máme čím dál méně. A lidé se ženou čím dál více..

Stránky

Top