Chraňte se před elektrosmogem

Varovat je nutné také hlavně v používání „elektronických chůviček“. Ty přenášejí zvuk a někdy i obraz, opět vysokofrekvenčním signálem, ale tak silně, jako bezdrátový telefon, nebo několik wi-fi dohromady! Věřili byste, že se v dnešní době tyto životně důležité informace stále tají? Že vlivné společnosti finančně ovlivňují aktuální výzkumy, a stanovování norem?

Význam výživy a olejov na nechty

Poznáte to, suché a popraskané nechtové kožičky, bolestivé zádery, jemné, štiepiace a citlivé nechty a iné podobné problémy nechtami a kožičkami okolo nich. Bojuje s nimi mnoho žien. Svojpomocným riešením môže byť začať na nechty aplikovať výživu a oleje určené na tento účel.

Dinosauři na Venuši

Planeta Venuše je velmi podobná Zemi, co se celkové velikosti a složení týče. Své jméno odvozuje od římské bohyně lásky, smyslnosti a krásy (u Řeků nesla jméno Afrodita) a opravdu je na obloze k nepřehlédnutí. Po Slunci a Měsíci v úplňku je tato jediná planeta s ženským jménem nejzářivějším objektem na naší obloze a při magnitudě až -4,6 může dokonce na povrchu Země vytvářet stíny (je asi 15krát jasnější než nejjasnější hvězda noční oblohy Sírius).

Top