Tunguzský meteorit: Na scénu přicházejí mimozemšťané

Zase se blíží výročí události známé jako tunguzský meteorit – a zase nejsme k rozluštění záhady o nic blíž. Na toto téma už byly napsány stovky knih a tisíce článků, žádný autor se ale podrobněji nevěnoval muži, který jako první přišel s hypotézou, že šlo o havárii kosmické lodi. Přitom Alexandr Petrovič Kazancev je zjev možná stejně zajímavý, jako sám tajemný objekt, který za podivných efektů explodoval nad Sibiří 30. června 1908.

Editoriál: SKRYTÉ ZNALOSTI

Tie priťahovali odjakživa. Ľudia boli a sú ochotní podstúpiť neuveriteľné veci, aby vedeli viac. Obzvlášť vyhľadávané sú znalosti, ktoré nie sú bežne dostupné. Tak nejak automaticky sa predpokladá, že to očiam skryté je dôležitejšie, ako to zjavné. Že to, za čo sa platia veľké sumy, je hodnotnejšie.

Abraham Hicks: Co vám slibujeme

Nejen, že vše je možné, ale vše, oč jste žádali, je skutečné. Uskutečňuje se to v této vibrační realitě. Stačí jen, abyste věřili ve vortex. Věnovali pozornost tomu, jak se cítíte. Aby vám na svých pocitech záleželo. A vyždímali je, když se cítíte dobře. Rozzářili se. Abyste byli hravější. A nedělali takovou vědu z věcí, na kterých nesejde.

Týždenný horoskop 8. - 14. 6. 2015

Slnko a Mars sú v znamení Blížencov v konjunkcii a v sextile s Uránom v Baranovi. Merkúr v Blížencoch je v opozícii so Saturnom v Strelcovi a v sextile s Venušou v Levovi. Merkúr je v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Venuša je v trigóne so Saturnom. Jupiter v Levovi je v trigóne s Uránom a Urán je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi. Mesiac v utorok dosahuje poslednú štvrť. Konštelácia vyvoláva unáhlené a súťaživé prostredie s viacerými nehodami.

Top