Spisy projektu Blue Book z USA zdarma on-line

Konečně, desetiletí po té, co americké letectvo Spojených států uzavřelo své oficiální vyšetřování fenoménu UFO, jsou tyto soubory v plném rozsahu zdarma on-line. Projekt Blue Book je považován za třetí vyšetřovací projekt amerického vojenského letectva. Prvním byl projekt Sign, který začal v roce 1947, pak Grudge, který běžel od 1949 do 1951, a závěrečný projekt, Blue Book, běžel od 1951 do 1969.

Videa UFO nad Torontem způsobují rozruch

26. 7. 2014 byla nesčetnými obyvateli Toronta spatřena UFO, což způsobilo, že se mnoho svědků obracelo na veřejná média a žádalo odpovědi. Torontská policie potvrdila, že obdržela telefonáty o UFO a jeden konstábl se zúčastnil konverzace online, kde o tom hovořil.

Inženýr tajného letounu a UFO

Jedním z případů UFO, vyšetřovaných letectvem USA, bylo pozorování známého leteckého inženýra Clarence “Kellyho” Johnsona. Johnson byl první týmlídr Lockheed Skunk Works, tedy týmu zodpovědného za vývoj super-tajných špičkových letounů, který se nakonec ujal sídla v Area 51. Ve skutečnosti Johnson pomáhal tuto lokalitu vypátrat a byl zodpovědný za původní výstavbu Area 51. Byl klíčovou osobou při vývoji mnoha letounů, včetně špionážních letadel U-2 a SR-71. Oboje byla chybně a často považována za UFO.

Tajné spisy UFO italského letectva předmětem nové knihy

Dva italští novináři důkladně prohledali nově odtajněné spisy italského letectva, aby zjistili, zda naleznou nějaké pikantní spisy UFO pro svou novou knihu UFO I Dossier italiani. Italští novináři Lao Petrilli a Vincenzo Sinapi říkají, že prohledali tisíce dokumentů, aby našli po celé Itálii zprávy o UFO. Říkají, že hlášení pocházejí od různých typů lidí, včetně pilotů, vojenských pilotů, policie, armády a dokonce i od knězů.

Stránky

Top