MAPA STARÁ 500 LET MĚNÍ HISTORII NAŠÍ PLANETY

Lidská historie je jako enigma. Víme o ní tak málo, a i to je vysoce diskutabilní, jelikož se každou chvílí objevují nové důkazy a poznatky, které vyvrací to, co bylo řečeno. Jsme, jako kdybychom ztratili paměť. Jsme schopni poskládat malé částečky naší historie, ale už z toho neumíme dát dohromady nějaké ověřené vysvětlení. Jako by nám stále jeden puzzlík chyběl.

NOVÝ OBJEV OTŘÁSÁ TEORIÍ EVOLUCE

Evoluce je jedno velké téma, které se zabývá přírodou v několika rozdílných sférách, a o kterém vědci skládají nekonečné puzzle. Víme, že určitý typ evoluce se odehrál i během vývoje lidské rasy, ale každý rok přicházíme s novým objevem, který přepíše to, čemu se věřilo předtím.

Túto skutočnosť už potvrdilo viacero vedcov. VOĽNÁ ENERGIA – Tu je dôkaz!

"Tieto technológie by zmenili úplne všetko, ale je dôležité si uvedomiť, že prevádzková technológia závisí na tom, akú úroveň vedomia má prevádzkovateľ. Je ľudstvo vôbec pripravené na takúto transformáciu? Nič nemôže fungovať bez vedomia pochádzajúceho z miesta lásky, mieru, spolupráce a porozumenia. Túžba dobra pre bytosti na tejto planéte by mohla byť hybnou silou pre uvoľnenie týchto technológií."

Top