Brandon Bays: Cesta

Z NAŠEJ KNIŽNICE | Pro mnohé bude možná imponující zejména to vyléčení nádoru, ale v podstatě je to druhořadá záležitost. Jde o to, že Cesta je metoda, kterou můžeme znovuzískat spojení se Zdrojem... a jakmile ho získáme, tělo si už samo poradí s odstraněním zablokovaných buněk, právě tak jako se samo stará o dech, o krevní oběh a spoustu procesů, o nichž ani nevíme...

Brandon Bays: "Vy buďte tou změnou, kterou si přejete pro svět"

Ve svých 39. letech dostala rakovinu. Vyvinul se u ní nádor o velikosti basketbalového míče. Mnohé si pak uvědomila o svém životě a všechno přehodnotila. Snažila se porozumět, jak funguje její tělo. To ji přivedlo až k buněčné struktuře. A právě tady na úrovni buněčné paměti udělala rozhodující změnu, která ji během šesti týdnů vyléčila.

Terapia Cesta

Poznáte to? Ten pocit vyčerpania, nedostatku energie, ktorú sa vám nedarí obnoviť, nech sa akokoľvek dobre vyspíte?
Ten pocit, že sa točíte v bludnom kruhu. Prečo nás stále znova a znova stretávajú tie isté situácie? Veď sme ich už vyriešili, tak prečo sa nám dejú znova?
Keď siahnete po cigarete, čokoláde, alebo poháriku. Viete, že by ste nemali, ale napriek tomu to urobíte. Čo je príčinou, kde to vzniklo to nutkanie? Ako to, že je to také silné, že vás to premáha stále znova a znova?

Top