Dulce – více znepokojivých faktů

V rámci jedné rychlé transformace událostí získalo lidstvo převahu, přestože jsme byli stále v technologické nevýhodě. Všechny tyto informace pocházejí od plukovníka X, pensionovaného důstojníka, který souhlasil s rozhovorem s Anthony Sanchezem, aby odhalil události v Dulce a Archuletta Mesa. Ačkoli se tyto události odehrály před více jak 30 lety, plukovník k nim dostal přístup skrze oficiální uvolnění spisů přímo pro něj - krátce před tím, než byl nasazen do podzemního komplexu v Archuletta, kde byly po desetiletí účinně zatajovány, aniž by byly odhaleny.

Nové Mexiko a jeho místo v historii UFO

Stát Nové Mexiko sehrál očividně svou významnou roli v historii dlouhodobých záhad a UFO. V tomto článku budu zkoumat vývoj, který učinil tuto „Kouzelnou zemi“ tak úchvatným místem. Připomínám jeden důležitý faktor ze všech.

Astronauti NASA potvrzují znalosti o UFO

Ponecháme-li stranou množství incidentů, kdy letecké síly USA vysloveně ztratily piloty anebo je pohřešují či incidenty, kdy byli piloti jednoduše šokováni při výkonu služby, když pronásledovali tajemná UFO na konci 40. let a během celých 50. let, bude to asi ještě nějakou dobu trvat, než NASA, mise astronautů, začne brát na vědomí pravdu.

Prezident Eisenhower věděl o mimozemšťanech 2

Kdo (nebo co) tedy měl zasáhnout do záležitostí lidí a pomoci Němcům v jejich honbě za světovou dominancí za pomoci pokročilé technologie, která vedla k vojenské vyspělosti, a to zvláště v oblasti vzdušných letů? Jako první prý kontaktovala mimozemská přítomnost na Zemi Němce, kteří uzavřeli dohody o tajném vyspělém letectví.

Stránky

Top