Dr. Jozef Čuha: Liečebné kódy

Autorom metódy a knihy Liečebný kód je americký psychológ Dr. Alex Loyd. Jedná sa o duchovné energetické liečenie, ktoré mu bolo vnuknuté po usilovnom hľadaní, keď sa snažil uzdraviť svoju ženu. Tá trpela silnými depresiami a vyskúšali toho naozaj veľa, ale nič nepomáhalo. Ich láskyplný vzťah sa rozpadal. Dr. Alex Loyd sa raz vracal zo seminára, keď mu bola táto metóda, ako popisuje, zoslaná Bohom. Opustil svoju dobre zavedenú lekársku prax a najskôr metódu niekoľko mesiacov testoval a meral hladinu fyziologického stresu. Výsledky boli ohromujúce...

Dr. Alex Loyd: Metoda LÉČEBNÉ KÓDY

Doporučujeme Vám shlédnout toto zajímavé video - tento týden natočený rozhovor přes Skype s Dr. Alexem Loydem v internetové televizi "Cesty k sobě". Dr. Alexander Loyd navštíví Prahu dne 26.9.2015 osobně a naučí nás na praktickém semináři jak otevřít svůj život zdraví a úspěchu ve všech oblastech našeho života. Alexi, moc se těšíme :)

Dr. Alex Loyd: NESCHOPNOST ODPOUŠTĚT

Předkládáme Vám ukázku jedné z 12 kategorií Léčebných kódů a tou je (Ne)odpuštění. Jedná se o jednu z nejdůležitějších kategorií, na kterou bychom se měli zaměřit při našem energetickém a duchovním léčení.

Stránky

Top