Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete) III.

Na prvý pohľad je tomu asi ťažké uveriť, ale je nesmierne dôležité zvážiť túto informáciu s otvorenou mysľou, pretože dôsledky sú obrovské. Tendencia popierať a zavrhnúť všetko, čo nespadá do našich utkvelých predstáv toho, čo je možné, je stále silná, no my sa musíme naučiť pozrieť aj za záves a čeliť tvrdej pravde.

Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete) II.

"Spojenci Ľudstva sa predstavujú aby pripravili ľudí na úplne novú realitu, ktorá je v dnešnom svete zväčša skrývaná a nepoznaná. To poskytuje novú perspektívu, ktorá ľuďom umožňuje čeliť najväčšej výzve a príležitosti, s ktorou sme sa ako rasa kedy stretli. Brífingy Spojencov obsahujú množstvo dôležitých, ak nie alarmujúcich vyhlásení o rastúcej mimozemskej intervencii a integrácii s ľudskou rasou, o mimozemských aktivitách a skrytej agende."

Čo vám nepovedia! (Mimozemská prítomnosť v našom svete)

Zatiaľ čo mnohí uznávajú prítomnosť mimozemšťanov, kľúčové pochopenie leží v tom, prečo sú tu a aké sú ich skutočné motívy. Aby sme to správne pochopili, musíme identifikovať, aké rasy tu sú, rozsah ich účasti na ľudských záležitostiach, a ich celkové ciele a zámery.

Top