NAŠI PLANETU ATAKUJE MASIVNÍ RÁZOVÁ VLNA ELEKTROMAGNETICKÉ ENERGIE

V článku se mimo jiné píše o tom, že asi 10 000 odběratelů na severu a 8000 odběratelů ve východní části města Melbourne zůstalo bez proudu poté, co vzplálo elektrické vedení (některé z těchto požárů jsou dávány do souvislosti se suchým počasím, které v této části Austrálie aktuálně panuje). Celkově však až 50 000 odběratelů bylo nějakým způsobem zasaženo opakovanými výpadky elektrické energie.

PREHISTORICKÉ ARTEFAKTY Z BAGDÁDSKÉHO MUZEA HOVOŘÍ VÝMLUVNOU ŘEČÍ

Dnes i každý laik ví, že notoricky známý proces stvoření člověka a další starozákonní biblické výjevy jsou z geografického hlediska identifikovány s oblastí Mezopotámie, zvláště pak s lokalitou, kde se dnes nachází Irák. Osobně jsem velmi rád, že jsem již před časem mohl navázat kontakt s jedním z největších odborníků na alternativní historii této části naší planety - Maximilenem Lafaettem, jenž ve svých 158 publikacích detailně popisuje a vysvětluje všechny důležité souvislosti a vztahy mezi dramatickými událostmi, které se před mnoha tisíci lety odehrály právě v této kritické oblasti.

SITUACE V YELLOWSTONSKÉM NÁRODNÍM PARKU - MÁME INDICE O UMĚLE VYVOLANÉ REZONANCI

Pamatujete si na nedávnou velmi zvláštní seizmickou událost v oblasti "Yellowstonského národního parku"? Přinášíme totiž nové a aktualizované informace, které hovoří o tom, že k sérii podobných jevů došlo v období ze 4.-5. února 2014. Tentokrát však seizmometry umístěné v "Yellowstonském národním parku" zaznamenaly přesně načasované vibrace, které v žádném případě (podle jejich charakteristiky a kmitočtu) nemohly nastat přirozenou cestou.

NA SCÉNU PŘICHÁZÍ KYLE KAPLAN - KDE LEŽÍ PRAVDA? (2)

Máme tu jednání postgraduálního studenta, který prostřednictvím mnohamilionového zařízení upozorňuje veřejnost na jistý druh "nebezpečí" přicházející z otevřeného kosmického prostoru, přičemž uvádí i přesné souřadnice, kde lze toto tělesa prostřednictvím astronomického dalekohledu dohledat. Záhy ten samý student tvrdí, že to všechno byl jen žert.

Stránky

Top