Obrázok používateľa CEZ OKNO
Mayské rituály v roce 2011 a 2012

Poprvé jsem se o Cestě s křišťálovými lebkami doslechla 23. července. V té době jsem netušila, jak by se celá akce mohla uskutečnit, protože při její realizaci hrálo roli mnoho proměnných, jednak logistických, ale také „éterických“. Nicméně se vše začalo organizovat a přeorganizovávat. Po mnoha schůzkách vyhlásil Hunbatz Man, mayský strážce a stařešina mayské Itza rady, a Pedro Pablo Chuc, prezident mayské Rady starších, že povedou skupinu mayských starších na cestě po Spojených státech od jednoho pobřeží k druhému.

STAŘEŠINOVÉ Z KMENE MAYŮ, TŘINÁCT KŘIŠŤÁLOVÝCH LEBEK A JEJICH VÝZNAM PRO NASTÁVAJÍCÍ SÉRII RITUÁLŮ BĚHEM PUTOVÁNÍ PO SPOJENÝCH STÁTECH


Cesta symbolizuje duchovní putování a bude vykonána za přítomnosti třinácti křišťálových lebek. Prvním místem pro slavností ceremonii bude Manhattan, tady se začne dne 27. října 2011; závěrečná ceremonie se bude konat v Los Angeles 11. listopadu 2011.

Na 11-11-11 se do Los Angeles dostaví další skupina třinácti mayských starších a všichni společně zahájí Událost vstupní brány, která vyvrcholí rituálem Mayských křišťálových lebek. Mayové, jejichž tradice se vždy udržovala v rámci tzv. Vnitřního kruhu, byli instruováni, aby od této chvíle započali vykonávat některé z rituálů na veřejnosti. Z tohoto důvodu se Rituál třinácti křišťálových lebek bude konat, poprvé po 26.000 letech, na veřejných prostranstvích.

Na cestě z New Yorku do Los Angeles se budou mayští stařešinové zastavovat na místech, vybraných speciálně pro tyto rituály, aby tak naplnili poselství, které prohlašuje, že nastal čas, aby Duch severoamerického kontinentu byl znovu probuzen. Následně dojde k opětovnému získání posvátné půdy, do které budou předtím zaseta semínka, jež v sobě obsahují osvícení pro celé lidské pokolení. Na každém zastavení se budou pořádat slavnostní shromáždění, která budou mít za úkol uvolnění pradávných energií, jež jsou v této chvíli zapečetěny v zemi. Tyto energie pak oživí Událost vstupní brány v Los Angeles na 11-11-11. Všechna shromáždění jsou otevřená těm, kdo uslyší vnitřní volání, že se mají účastnit.


Celý ČLÁNOK nájdete na tejto adrese.

Zdroj: – www.cosmicmysteries.com
Napsala – Cal Garrison, Sedona (autorka pěti knih, např. „Astrologie pro rok 2012 a dalšího období“)
Překlad – Gabriela Dušková, Blanka Hrubá

Prevzaté z: Orgo-net.blogspot.com

október 16, 2011 21:06 popoludní
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa VickeY
    VickeYoktóber 19, 2011 01:23 dopoludnia

    Komentár: 

    Ked som si toto cital tak som plakal je to tu ludia, 10 rokov verim citim prezivam zmeny, 10 rokov mi kopu ludia do hlavy ze som blazon ufojebik,ja som vzdy vedel ze niesom je.nuty na hlavu.Predsa to nedava logiku byt je.nuty a pritom som rozpraval o laske a podstate bytia..Vdaka bohu vdaka tejto stranke ktoru poznam ani ne rok ktora mi potvrdzuje mojich 25r zivota moje vedomie a informacie ktore som nacerpal z toku mojich myslienok a nie z knih.Ked som si toto cital mal som velke dejavu a bolo to nadherne.Slnecny cirkus a santana ma sprevadzali cely zivot a som rad ze mi iba potvridi to preco som vnich veril....
    PS: ak tento clanok pojde do sekcii FAKE... zabijem sa ! ... aaa prestane to mat zmysel :D peaceee and laaaaaaska do teba cez teba nech ide :)

 

 

Top