Obrázok používateľa CEZ OKNO
2012, Mayská proroctví a kruhy v obilí

Kdysi dávno žili lidé, kteří oplývali značným věděním. Civilizace, jejíž poselství nám byla předána z hlubin času. Národ, jehož proroctví se začínají obdivuhodně naplňovat. Mayové. Nebetyčné znalosti této starobylé civilizace, jejíž paměť už dávno pohltil čas, halí závoj tajemna. Mayský kalendář je známý desítkám badatelů. Mnozí z nich jsou přesvědčeni, že ukrývá poselství, které se dosud nepodařilo plně rozluštit.

Mayové byli přesvědčeni, že čas je cyklický a že každých pět tisíc sto dvacet pět let končí jeden věk a současně začíná nový. Podle několika předpovědí podobná událost opět nastane dvacátého prvního prosince roku dva tisíce dvanáct. Někteří se domnívají, že toto významné datum přinese zásadní změny pro lidstvo i celou naši planetu. Co je na tom pravdy? Na jihu Anglie dochází už několik desetiletí k prapodivnému úkazu, který je fascinující a znepokojující zároveň. Je známý jako kruhy v obilí. V posledních letech se tento jev stal ještě záhadnějším – v polích se začaly objevovat impozantní mayské obrazce. Je možné, že by spolu mayská proroctví a kruhy v obilí mohly nějakým způsobem souviset?


VIDEO s českým dabingom nájdete na tejto adrese

Zdroj: osud.biz

apríl 08, 2011 19:01 popoludní
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Renáta Grúnerová
  Renáta Grúnerováapríl 19, 2011 14:11 popoludní

  Komentár: 

  Dobry deň...
  Na UFO a mimozemštanov verím, myslím si že sa delia na zlých a dobrych.
  Newiem či je moja teoria pravdivá ...

  Hmm .. No ja uz som mala aj s mimozemštani noo ako to povedat proste som videla a aj uvidela UFO ...

  Bolo to takto: Bolo to pred večerom a ja som bola vonku na prechacke ale zrazu som zbadala na oblohe ufo som si istá ze to ufo bolo pre to lebo bolo okrúhle nevidávalo žiaden zvuk a svietilo ....velmi som sa zlakla... asi o rok na too som sa prestahovala na dyčku len tak som si ráno chcela otfotit východ slnka lenže ked som sa pozrela doma na fotografie ktoré som odfotila tak ma zarazil zvlástni bleskk no skor ako keby nieco obroskou rychlostou islo na opacnu stranu .... prosím co si o tom myslite??

 2. Obrázok používateľa Peter
  Petermáj 02, 2011 12:08 popoludní

  Komentár: 

  Ja na UFO, teda mimozemsku civilizaciu tiez verim. Ale este som nemal ziadnu osobnu skusenost. Ale ak mozes Renatka posli mi tu fotku o ktorej tu pises. Rad by som ju videl.
  Je nemyslitelne aby sme vo vesmire boli sami, vzhladom na to obrovske mnozstvo slnecnych sustav a galaxii.

  Peter.

  Mna teraz velmi zaujal dokument
  2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2009)

 3. Obrázok používateľa nam@rse
  nam@rsejún 15, 2011 21:32 popoludní

  Komentár: 

  Dobry den,

  Konspiracne teorie su zaujimave, ale konkretne tato vec ma tak nahnevala, ze som sedela 2 dni pri googli a nasla som toto:
  http://www-star.stanford.edu/~vlf/publications/theses/ThesisMoCo_OneSide...
  Verim ze viete po anglicky. Je to trochu tazke citanie, ale stoji to za to.

  Neprestavajte snivat dalej.
  Krasna vlastnost.

 

 

Top